انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

آغاز ثبت نام فرایند شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران

ثبت نام شرکت ها و سازمانهای متقاضی حضور در فرآیند شانزدهمین دوره جایره ملی کیفیت ایران از دی ماه ۹۷ آغاز شده است و تا تاریخ ۳۱ تیر ماه سال ۹۸ادامه می یابد.

در این راستا از تمامی واحدهای صنعتی، تولیدی، فولاد، غذایی و دارویی، ارتباطات، پتروشیمی و … کشور که حائز شرایط  می باشند، دعوت بعمل می آید تا در شانزدهمین دوره فرآیند ارزیابی عملکرد کیفیت ایران، با حضور فعال خود در فرآیند این جایزه، به سمت مدیریت کیفیت محصول در مسیر موفقیت پایدار سازمانی مشارکت و بسوی بهبود مستمر و رشد و تعالی سازمانی حرکت نمایند.

هدف از برگزاری این جایزه ارتقای کیفیت ارائه خدمات زیر بنایی و انتقال دانش و نهادینه سازی فرهنگ مدیریت کیفیت و خود ارزیابی به واحدهای متقاضی و افزایش توان رقابت پذیری سازمان های کشور در سطح ملی و همچنین افزایش سازگاری آن ها با بازارهای منطقه ای و بین المللی و توجه ویژه به ویژگی ها و الزامات اقتصادی حال و آینده کشور و لزوم افزایش کیفیت محصولات و خدمات سازمان در جهت حضور در فضای ملی و بین المللی از برنامه های دبیرخانه جایزه ملی کیفیت ایران است.

لازم به ذکر است جایزه ملی کیفیت ایران، تنها جایزه رسمی کشور در زمینه کیفیت و تعالی است و بر اساس قانون، جایزه ملی کیفیت ایران به عنوان تنها جایزه رسمی، ملی و قانونی کشور در زمینه کیفیت است که لزوم دریافت تندیس زرین آن از دست عالی ترین مقام اجرایی کشور مصوب شده است.

این جایزه با مسئولیت متولی گری قانونی سازمان ملی استاندارد ایران توسط انجمن مدیریت کیفیت ایران بعنوان مجری ارزیابی ها و برگزاری مراسم ، با مشارکت جدی وزارتخانه ها و سازمانهای حاکمیتی به منظور جاری نمودن مدیریت کیفیت اثربخش و دستیابی به موفقیت پایدار بنگاههای تولیدی و خدماتی در کشور پایه گذاری شده است و هر سال از برگزیدگان در روز ملی کیفیت ( ۱۸ آبان ) تقدیر به عمل می آید.

دبیرخانه جایزه مستقر در انجمن مدیریت کیفیت ایران پاسخگوی سوالات مرتبط است همچنین فرآیند ثبت نام و ارزیابی در سه سطح گواهی اهتمام به کیفیت، تقدیرنامه اشتهار به کیفیت و تندیس در چارچوب مصوبات شورای سیاستگذاری جایزه ملی کیفیت ایران در وبگاه رسمی جایزه ملی کیفیت ایران به نشانی (www.inqa.org) انجام می شود.

شماره تماس دبیرخانه در تصویر خبر موجود است

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.