انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

ابلاغ ۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آبیاری نوین در خراسان شمالی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی همچنین به ابلاغ اعتبار برای سیستم آبیاری نوین در استان اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای آبیاری تحت‌فشار در هفت هزار و ۳۹ هکتار زمین کشاورزی ابلاغ و بخشی از آن تخصیص‌یافته است.

یوسفی افزود: اعتبار مصوب شده به منظور آبیاری نوین در خراسان شمالی فرصت مناسبی برای کشاورزان است که از این طرح استفاده کنند.

این مسئول بیان کرد: طی چند سال اخیر و تا پایان سال ۹۵، ۲۸ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان تحت پوشش آبیاری نوین قرارگرفته است.

یوسفی بابیان اینکه طی سال گذشته برای پنج هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی کشاورزی خراسان شمالی، سیستم آبیاری نوین در نظر گرفته‌شده بود، تصریح کرد: درحالی‌که برای این میزان اراضی تأمین اعتبار انجام شد، اما به دلیل فراز و نشیب‌هایی حدود ۴۰ درصد آن اجرایی شد.

وی مطرح کرد: چنانچه میزان اراضی در نظر گرفته‌شده برای امسال و سال گذشته تحت پوشش قرار گیرند، درمجموع ۷۲ درصد از اراضی مستعد آبیاری تحت‌فشار خراسان شمالی تحت پوشش سیستم نوین قرار خواهند گرفت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی بابیان اینکه ۵۵ هزار هکتار اراضی مستعد آبیاری تحت‌فشار در استان وجود دارد گفت: اگر بر اساس برنامه تمام اراضی در نظر گرفته‌شده تکمیل شوند، حدود ۳۵ هزار هکتار از اراضی خراسان شمالی تحت پوشش سیستم نوین قرار می‌گیرند.

یوسفی اظهار کرد: به‌منظور کمک به کشاورزان خراسان شمالی برای ایجاد آبیاری نوین، ۸۵ درصد از اعتبارات ابلاغ‌شده به‌صورت بلاعوض اعطا می‌شود.

وی افزود: همچنین مطالعه، طراحی و نقشه‌برداری اراضی کشاورزی توسط سازمان کشاورزی و با ۱۰۰ درصد اعتبارات دولتی انجام می‌گیرد.

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.