انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اقدامات خوبی برای کاربردی کردن پژوهش ها در صنعت پتروشیمی انجام شده است

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: رویکرد ما در عرصه تحقیق و توسعه باید ملی و در جهت هم افزایی و توسعه بیشتر صنعت پتروشیمی باشد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ اسماعیل قنبری در جمع مدیران مراکز پژوهش و فناوری مجتمع های پتروشیمی کشور با بیان اینکه زیرساخت های بخش تحقیق و پژوهش اماده است، افزود: هرچند اقدامات خوبی در جهت کاربردی کردن پژوهش در صنعت پتروشیمی انجام شده اما برای رشد و توسعه و پیشرفت کشور لازم است دستاورد های این حوزه در اختیار همه بخش ها اعم از دولتی و خصوصی قرار گیرد .

وی گفت: ما در سالهای گذشته طی تفاهمنامه ها و قراردادهایی دانشگاهها را وارد بخش تحقیق و توسعه کردیم و امروز بخش تحقیق و توسعه صنعت پتروشیمی یکی از مهمترین ها است .

قنبری با بیان اینکه در عرصه تحقیق و توسعه با همه بخش ها قرارداد امضا می کنیم افزود : اخیرا تفاهمنامه ای را با شرکت اسپک در حوزه کاتالیست ها امضا کردیم که می تواند سراغاز فعالیت خوب در تحقیق و توسعه کشور باشد .

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.