انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

برنامه ریزی برای تولید سالانه ۵٠٠ هزار تن پروپیلن در کشور

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به مجوز شورای اقتصاد برای سرمایه گذاری و احداث واحد ١٢٠ هزار تنی تولید پروپیلن از متانول گفت: ظرفیت این واحد با همکاری شرکت لرگی آلمان به ٥٠٠ هزار تن افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از پترون، مرضیه شاهدایی امروز (چهارشنبه، ٢٢ اردیبهشت ماه) در بیست و ششمین اجلاس مدیران عامل شرکتهای تولیدی صنایع پتروشیمی در شیراز، اظهار کرد: با اجرایی شدن برجام، روابط بین الملل رو به بهبود است و آثار آن را می توان در صنعت نفت و پتروشیمی مشاهده کرد؛ به طوری که شرکتهای صاحب نام جهانی برای تجارت، سرمایه گذاری و انتقال فناوری به سمت ایران روی آورده اند.

 

وی با اشاره به استقبال خوب شرکتهای خارجی از دهمین نمایشگاه ایران پلاست و بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی افزود: در نمایشگاه نفت امسال حضور شرکتهای خارجی نسبت به دوره پیشین حدود ۴٠ درصد افزایش نشان داد و شر کتهایی در این نمایشگاه حاضر شدند که طی ١٠ سال گذشته از حضور در ایران خودداری می کردند.

 

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: هم اکنون با شرکتهای خارجی در حال مذاکره برای جذب سرمایه گذاری و انتقال فناوری هستیم و ما به عنوان حامی و متولی این صنعت فرصتهای سرمایه گذاری را به شرکتهای خارجی معرفی و متعاقباً درخواستهای این شرکت را به وزارت نفت و دولت منتقل می کنیم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.