انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

بیست و یکمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزارشد

بیست و یکمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 30 مهر97 از ساعت 9 الی 12 در محل انجمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در این نشست که از ساعت 9صبح آغاز و تا ساعت 12 ادامه داشت ، مباحث گوناگونی از قبیل بازرسی از اعضای جدید انجمن ، اعضا و اهداف و شرح وظایف کمیته بازرگانی انجمن،  وضعیت عرضه مواداولیه و نحوه قیمت گذاری مواداولیه محصولات پتروشیمی  ،راهکارهای کنترل کیفیت لوله های پلی اتیلن در پروژه ها و برگزاری دوره های آموزشی انجمن در شهرستان ها ، مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

در ابتدای این نشست کلیه مسایل در پرونده های رتبه بندی ها بررسی گردید و مقررشد بازرسی دوره ای مورد ارزیابی قرارگیرد و همچنین 8 نفر از بازرسان انجمن ، به جهت بازرسی های مجدد و بررسی پرونده های دارای اعتراض ، انتخاب گردیدند.

در ادامه این نشست ، عرضه و قیمت گذاری مواداولیه با فرمول جدید کشف قیمت که براساس میانگین قیمتهای جهانی محصولات پتروشیمیایی در هفته منتهی به روز یکشنبه 29/07/97 و ارز نیمایی  86866 ریال و منهای 5 درصد فوب خلیج فارس می باشد ، مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

همچنین 11نفر از اعضای انجمن که به جهت عضویت در کمیته بازرگانی ، درخواست کتبی به انجمن ارسال نموده بودند به عنوان اعضای کمیته تخصصی بازرگانی انتخاب شدند و نیز مقرر گردید اهداف و شرح وظایف این کمیته تخصصی پس از برگزاری اولین نشست این کمیته به اعضای انجمن اطلاع رسانی گردد.

 

گفتنی است ،در این نشست مقرر گردید در راستای برگزاری دوره های  آموزشی انجمن در استان ها ، عناوین دوره های آموزشی و استان های منتخب ، توسط مهندس کشتکاران به اعضای هیأت مدیره انجمن اعلام گردد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.