انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

بیش از 35 هزارتن محصول پلیمری معامله شد؛ جذابیت پلی پروپیلن های نساجی و پلی اتیلن های اکستروژن

حجم معامله محصولات پلیمری دیروز 35 هزار و 665 تن رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولید کنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن به نقل از«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، عرضه محصولات پلیمری ۷۸ هزار و ۳۰۳ تن و تقاضای آن هم ۸۱ هزار و ۱۸۶ تن بود.

به این ترتیب پلی پروپیلن های نساجی، پلی اتیلن های اکستروژن و برخی از گریدهای پی وی سی ها امروز در کانون توجه خریداران قرار داشته و با رقابت از سوی معامله گران خریداری شد.

پلی پروپیلن نساجی HP۵۱۰Lپلی پروپیلن جم با عرضه ۸۸۰ تنی به میزان ۱۳۷۷۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۱۱ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۸۲ تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن نساجی SIF۰۳۰پتروشیمی پلی نار با حجم ۲۵۲ تن با ۲۰۱۶ تن تقاضا روبه رو شد، این کالا هم با قیمت ۴ هزار و ۸۲ تومان خریداری شد. پلی پروپیلن نساجی ۱۱۰۲L پتروشیمی رجال با عرضه ۱۲۶۰ تنی به میزان ۱۳۹۰۲ تن تقاضا داشت و با قیمت  ۴ هزار و ۸۲۲ تومان معامله شد.

در گروه پلی پروپیلن های شیمیایی، پلی پروپیلن شیمیایی EPX۳۱۳۰UVپلی پروپیلن جم با حجم ۴۴ تن و نرخ پایه ۴ هزار و ۵۴۲ تومان معامله شد. پلی پروپیلن شیمیایی EP۴۴۰G جم هم وارد سیستم مچینگ شد.

در گروه پلی اتیلن های ترفتالات هم گرید ۷۸۱ پتروشیمی تندگویان وارد سیستم مچینگ شد، گرید ۸۲۱ هم با حجم ۲۵۳ تن و نرخ پایه ۴ هزار و ۱۰۹ تومان معامله شد.

در گروه پی وی سی ها هم گرید ۷۰ پتروشیمی بندرامام با حجم ۸۸ تن با قیمت پایه ۳ هزار و ۷۸۷ تومان معامله شد. گرید ۵۷ پتروشیمی آبادان با حجم ۱۰۰ تن با قیمت پایه ۳ هزار و ۷۸۷ تومان خریداری شد.

پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX۳ با ۳ هزارتن عرضه ۵۹۰۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۲۷۱ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۹۲۷ تومان رقم خورد.

در گروه پلی استایرن ها هم پلی استایرن معمولی ۱۵۴۰ پتروشیمی تبریز با حجم ۱۱۰ تن و قیمت پایه ۵ هزار و ۶۲۶ تومان معامله شد. پلی استایرن مقاوم ۷۲۴۰ هم با حجم ۲۸۰ تن و قیمت پایه ۵ هزار و ۸۸۹ تومان معامله شد.

در همین حال گرید ۶۵ پی وی سی پتروشیمی اروند، پلی پروپیلن شیمیایی EP۴۴۰Gپلی پروپیلن جم، پلی اتیلن سبک فیلم ۰۱۹۰ پتروشیمی آریاساسول، پلی اتیلن سنگین بادی BL۳ پتروشیمی جم، پلی اتیلن سنگین بادی ۰۰۳۵ و پلی اتیلن سبک فیلم  ۰۰۷۵  پتروشیمی بندرامام هم وارد سیستم مچینگ شدند.

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.