انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

تامین مالی ۲۵۰ میلیون یورویی در صنعت پتروشیمی

شریفی از نهایی شدن مذاکرات تأمین منابع مالی میان مدت بمیزان ٢٥٠ میلیون یورو بصورت Fresh Money بدون ضرورت خرید تجهیزات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، به نقل از ایلنا، مدیر عامل شرکت بازرگانی پتروشیمی در دلائل اصلی این توافق به توانمندی FUNDER های اصلی PCC بالاخص هلدینگ خلیج فارس اشاره کرد و تاکید نمود در تغییر نگاه مدیریتی بر خلاف آنچه در گذشته اتفاق افتاده است تفکیک وظائف سهامداری از وظائف نمایندگی و حل وفصل تمامی اختلافات از برنامه های اصلی وی در امکان استفاده از حداکثر ی پتانسیل های بالقوه سهامدار ان است.

شریفی به تأمین منابع مالی میان مدت در قالب ایجاد صندق FUNDER واستفاده از TRADE FINANCE برمبنای تغییر استراتژی مدیریتی واستفاده از برند PCC خبر داد.

این توافقات با حضور نفرات کلیدی از بازار بورس یکی از کشورهای اروپایی و هماهنگی لازم با چندین شرکت بنام ASSET MANAGEMENT نهایی گردید.

صندوق مذکور با Seed Capital بین ٢٠ تا ٣٠ میلیون یورو ایجاد و انتظار می رود تا مبلغ ٢۵٠ میلیون یورو منابع مالی را از بازار اروپا فراهم کند مدیر عامل PCC در معرفی قابلیت های PCC به تعاملات بسیار ساز نده و پیش روی با هلدینگ اشاره کرد و از همراهی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس بلاخص مدیریت های مختلف هلدینگ از جمله مدیریت مالی و حقوقی برنامه ریزی قدردانی نمود.

شریفی استفاده از بازارهای مذکور را پیش فرض ورود به بازارهای اروپا دانست و اطمینان داد انشاالله با ایجاد platform مذکور پیش بینی تأمین منابع ارزی را در حد قابل قبولی برای استفاده از تمامی بازارهای مالی بکار خواهد بست.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.