انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

جلسه مشترک هیأت مدیره انجمن و مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت برگزار شد

جلسه مشترک هیأت مدیره انجمن و مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت با موضوع مشکلات کمبود مواد اولیه و سهمیه های تولیدکنندگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در این نشست هیأت مدیره با ارائه آمارها و گزارشات مستند در خصوص وضعیت موادپلی اتیلن پایپ گرید ، خواستار رسیدگی به مشکلات ناشی از کمبود مواد اولیه این حوزه شد.

گفتنی است پیشتر وزیر صمت طی دستوری واردات پلی اتیلن پایپ گرید را بلامانع دانسته بود و در همین رابطظه سازوکارهای واردات پلی اتیلن پایپ در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

درادامه مقرر شد که که در هفته آتی با حضور نمایندگان دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری و دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی و مسئولان پتروشیمی ها باتفاق رییس هیأت مدیره انجمن ، جلسه ای به همین منظور برگزار گردد تا ضمانت های لازم جهت تأمین مواد مشکی داخلی اخذ شود و در صورت عدم اجرای تعهدات ، نسبت به واردات مواد پلی اتیلن پایپ اقدام مقتضی بعمل آید.

همچنین در خصوص سهمیه های اعضای انجمن نیز مقرر شد بر اساس نامه معاونت معادن و فرآوری وزارت صمت مورخ 15 دی 1401 به شماره 11154548 ، تولیدکنندگان بتوانند برمبنای میزان قراردادهای دولتی سال جاری که در حال اجرا می باشند با ارائه مستندات به سازمان های صنایع استانها بتوانند نسبت به افزایش سهمیه خود اقدام نمایند و همچنین  مقرر شد در صورت استفاده کامل تولیدکنندگان از سهمیه خود ، براساس پایش 24ماهه میزان تولیدآنها ، به مقدار 10% سهمیه هر یک افزایش پیدا کند.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت