انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

خروج پتروشیمی از بورس کالا مفسده‌برانگیز است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: هیچ کجای دنیا گاز را به این ارزانی به صورت خوراک به صنعت شان نمی دهند بنده از پیشنهاد تصویب فرمول تازه برای نرخ گذاری خوراک تعجب و برای حذف آن ایستادگی کردم.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس، با اشاره به تلاش نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت برای خارج کردن پتروشیمی‌ها از بورس کالا، اظهار داشت: معتقدم حضور شرکت پتروشیمی در بورس کالا فرصت بسیار خوبی برای امر شفاف‌سازی در این زمینه بوده و خارج کردن آن از بورس زمینه و بستر بسیاری از مسائل فسادانگیز را به وجود می آورد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجو، وی همچنین در ارزیابی پیشنهاد تصویب فرمول تازه برای نرخ‌گذاری خوراک، آن را کار اشتباهی برشمرد و افزود: هیچ کجای دنیا گاز را به این ارزانی به صورت خوراک به صنعت  نمی‌دهند. بنده نیز از چنین پیشنهادی تعجب و  برای حذف آن ایستادگی کردم که در نهایت این اقدام انجام شد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت