انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی:قیمت غیر منطقی خوراک یکی از چالش های صنعت پتروشیمی است!

دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی در همایش مدیران عامل پتروشیمی کشور در تبریز گفت:دست هایی درصدد ایجاد خلل در فعالیت صنعت پتروشیمی است، ریسک بالای خطرپذیری، قیمت غیر منطقی خوراک، عرضه قیمت خوراک بین مجتمع ها در بورس و ضمانت های سنگین برای استفاده از منابع فاینانس را از چالش های صنعت پتروشیمی کشور است.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی کشور درسی امین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی کشور با بیان اینکه این صنعت با وجود تحریم به توسعه خود ادامه می دهد، گفت: در جنگ اقتصادی با تدابیر داخلی می توان از توطئه های دشمن جلوگیری کرد.

احمد مهدوی اظهار داشت: ترسی از تحریم ها نداریم، اما مدیریت جزیره ای در کشور چالش زاست.
وی با بیان اینکه به علت کمبود خوراک 10 میلیون تنی واحدهای پتروشیمی درآمد 18 میلیارد دلاری از محل صادرات را از دست داده ایم، گفت: صنعت پتروشیمی در افق 1404 نیازمند سرمایه گذاری 85 میلیارد دلاری است.
مهدوی با بیان اینکه دست هایی درصدد ایجاد خلل در فعالیت صنعت پتروشیمی است، ریسک بالای خطرپذیری، قیمت غیر منطقی خوراک، عرضه قیمت خوراک بین مجتمع ها در بورس و ضمانت های سنگین برای استفاده از منابع فاینانس را از چالش های صنعت پتروشیمی کشور عنوان کرد.
وی با اعلام اینکه 26 درصد صادرات غیرنفتی کشور در دست پتروشیمی هاست، گفت: برای موفقیت در عرصه رقابت جهانی باید موانع موجود رفع شود.
سی امین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی کشور به مدت دو روز در تبریز برگزار می شود. 

 

منبع: ایرنا

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت