انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

درحاشیه نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی قرارداد فروش پلی‌اتیلن بین ایران و ژاپن امضا شد

قرارداد فروش پلی اتیلن میان شرکت تجارت صنعت هلدینگ خلیج فارس و شرکت ایتوچو ژاپن در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا شد.

مدیرعامل شرکت تجارت صنعت هلدینگ خلیج فارس در باره این قرارداد گفت: براساس این قرارداد شرکت هلدینگ خلیج فارس ماهانه  11 هزار تن پلی اتیلن به ارزش مجموع 150 میلیون دلار در سال برای بازارهای مختلف از طریق شرکت ایتوچو ژاپن ارسال خواهد کرد.

براساس این گزارش، این قرارداد در چند ماه آینده اجرایی خواهد شد و تاکنون یک کانتینر شامل 24 تن پلی اتیلن برای بررسی شرایط مسیر و نحوه پرداخت ارسال شده است.

این قرارداد پیرو قراردادی است که هلدینگ خلیج فارس در آبان سال 95 برای فاینانس خرید پروژه با شرکت ژاپنی امضا کرده بود، انجام شده است.

کوشی هیرایاما، مدیرعامل شرکتی ایتوچو در ایران در باره این قرارداد گفت: پیش از تحریم‌های بین المللی با صنعت پتروشیمی ایران همکاری داشتیم و قصد داریم فعالیت‌های خود را در این صنعت گسترش دهیم و عقد این قرارداد در این روند مثبت خواهد بود.

 

وی در زمینه سرمایه گذاری شرکت ایتوچو در صنعت پتروشیمی ایران گفت: در حال حاضر در زمینه  فاینانس و فروش محصولات اقدام کردیم و در حال بررسی شرایط ورود به صنعت پتروشیمی هستیم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت