انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

سومین جلسه هیأت مدیره انجمن برگزارشد

سومین جلسه هیئت مدیره انجمن روز دوشنبه مورخ ۱۱/۱۰/۹۶ از ساعت ۱۲الی۱۶ با حضور تمامی اعضا در محل انجمن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن، موارد دستور جلسه هیأت مدیره به ترتیب ،انتخاب و تقسیم بندی نهایی بازرسان انجمن ، موعد رتبه بندی اعضا ،انتخاب دبیر انجمن و تعیین عضو اصلی علی البدل بود که موارد فوق مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

گفتنی است، با توجه به درخواست برخی از بازرسان مبنی بر انجام بازنگری هایی در تقسیم بندی بازرسی ها وبا توجه به اینکه بازرسان منتخب در استان های مختلف کشور مشغول بخدمت هستند ، درخواست برخی از بازرسان مبتنی بر انجام بازرسی در استان های همجوار ، مورد بازنگری هیأت مدیره قرارگرفت.

 همچنین مقررگردید تا فرآیند بازرسی رتبه بندی در استانهای مختلف کشور از تاریخ 16دی ماه سال جاری توسط بازرسان انجمن، ظرف دوهفته انجام و اطلاعات دریافتی جهت بررسی نهایی به دفتر انجمن ارسال گردد.

یکی دیگر از موضوعات مطروحه دراین جلسه ، انتخاب دبیر انجمن بود که پس از انجام مصاحبه با افراد برگزیده و با توجه به اینکه نظر اعضای هیأت مدیره در این خصوص جلب نشد،مقررگردید که آقای اسماعیل امیری نژاد بعنوان مدیراجرایی ، تاپایان سال جاری با انجمن همکاری نماید.

 

همچنین نظر به اینکه میزان آراء آقایان سعید زمانزاده و یداله صادقی مرزناکی ، بطور فوق العاده ای در مجمع عمومی انتخابات هیأت مدیره مورخ 20/9/96 ، به میزان یکسان بود، بنا به درخواست وزارت کار می بایست که یکی از ایشان به عنوان عضو علی البدل اول و دیگری به عنوان عضو علی البدل دوم انتخاب می شدند،ازاین رو مراتب با نامبردگان مطرح و آقای سعیدزمانزاده بعنوان عضو علی البدل اول و آقای یداله صادقی مرزناکی بعنوان عضو علی البدل دوم انتخاب و مراتب فوق به تایید افراد نامبرده و اعضای هیأت مدیره رسید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت