انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

شصت و سومین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار شد

شصت و سومین نشست هیأت مدیره امروز یکشنبه 9 آبان 1400 از ساعت 10 الی 12 بصورت حضوری در محل انجمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، درابتدای این نشست درمورد موضوع مطرح شده از سوی یکی از اعضای انجمن در خصوص مشکل پرداخت صورت وضعیت به پیمانکار به روش اسناد خزانه اسلامی ، گفتگو و تبادل نظر گردید و همچنین در این رابطه مقرر گردید مطلب پیشنهادی پس از اصلاح از سوی انجمن به سازمان برنامه و بودجه ارسال گردد.

در ادامه جلسه ، در مورد ملزومات و نحوه برگزاری مجمع عمومی انجمن که در تاریخ 23 آبان برگزار می گردد موارد مطرح شده بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

همچنین دراین نشست ، پس از مطالعه نامه های دریافتی ، گزارش بازرسی های صورت گرفته خارج از نوبت واحدهای تولیدی متقاضی مورد بررسی سایر اعضای هیأت مدیره قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این جلسه ، درخصوص تصمیم گیری جدید وزارت صمت مبنی بر نحوه سهمیه بندی مواد اولیه پتروشیمی ، توضیحاتی از سوی مهندس زمانزاده ارائه و دراین مورد مقرر گردید در جلسه مشترک با مسئولان وزارت صمت ، نظرکارشناسی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن منعکس گردد.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت