انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

فراخوان ارسال مقالات جهت انتشار نشریه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در نظر دارد تا با انتشار فصل نامه تخصصی ، علمی و پژوهشی ، خدمت دیگری را در حوزه آموزش ، به فعالان و علاقمندان این حوزه ارائه نماید.

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در نظر دارد تا با انتشار فصل نامه تخصصی ، علمی و پژوهشی ، خدمت دیگری را در حوزه آموزش ، به فعالان و علاقمندان این حوزه ارائه نماید.

براین اساس از تمامی پژوهندگان و محققین محترم این حوزه دعوت می شود تا با ارسال مقالات علمی و کاربردی خود دراین بخش ، زمینه ساز خدمت رسانی هرچه بهتر باشند.

لازم بذکر است ، محور مقالات این شماره با موضوع لوله و نوارهای آبیاری قطره ای می باشد و همچنین تاکید می گردد که ذکر منبع براساس ترجمه، تحقیق و تالیف در مقاله ارسالی ، بهمراه نام و نام خانوادگی پژوهنده و شماره تماس، ضروری می باشد .

گفتنی است ، در ابتدا لازم است ، خلاصه مقاله جهت تایید هیأت تحریریه ارسال و پس از تایید مقاله ، متن کامل آن جهت چاپ در نشریه ، ارسال گردد.

همچنین یادآور می شود، که حداقل صفحات مقاله می بایست 4 صفحه و حداکثر آن 7 صفحه A4  و در قالب فایل PDF به ایمیل نشریه ارسال شود.

 

درپایان  خاطر نشان می سازد ، علاقمندان تا اول شهریور ماه سال جاری مهلت دارند تا جهت ارسال مقالات با شرایط فوق الذکر اقدام نمایند .

ایمیل نشریه :  ippfamag@gmail.com

شماره های تماس : 88833530-021  و   88833533-021

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.