انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

فراخوان ارسال مقالات جهت انتشار نشریه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در نظر دارد تا با انتشار فصل نامه تخصصی ، علمی و پژوهشی ، خدمت دیگری را در حوزه آموزش ، به فعالان و علاقمندان این حوزه ارائه نماید.

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در نظر دارد تا با انتشار فصل نامه تخصصی ، علمی و پژوهشی ، خدمت دیگری را در حوزه آموزش ، به فعالان و علاقمندان این حوزه ارائه نماید.

براین اساس از تمامی پژوهندگان و محققین محترم این حوزه دعوت می شود تا با ارسال مقالات علمی و کاربردی خود دراین بخش ، زمینه ساز خدمت رسانی هرچه بهتر باشند.

لازم بذکر است ، محور مقالات این شماره با موضوع لوله و نوارهای آبیاری قطره ای می باشد و همچنین تاکید می گردد که ذکر منبع براساس ترجمه، تحقیق و تالیف در مقاله ارسالی ، بهمراه نام و نام خانوادگی پژوهنده و شماره تماس، ضروری می باشد .

گفتنی است ، در ابتدا لازم است ، خلاصه مقاله جهت تایید هیأت تحریریه ارسال و پس از تایید مقاله ، متن کامل آن جهت چاپ در نشریه ، ارسال گردد.

همچنین یادآور می شود، که حداقل صفحات مقاله می بایست 4 صفحه و حداکثر آن 7 صفحه A4  و در قالب فایل PDF به ایمیل نشریه ارسال شود.

 

درپایان  خاطر نشان می سازد ، علاقمندان تا اول شهریور ماه سال جاری مهلت دارند تا جهت ارسال مقالات با شرایط فوق الذکر اقدام نمایند .

ایمیل نشریه :  ippfamag@gmail.com

شماره های تماس : 88833530-021  و   88833533-021

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت