انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

مجمع عمومی عادی سالیانه در روز دوشنبه مورخ 20 آذر ماه 1396 برگزار می شود

مجمع عمومی عادی سالیانه در روز دوشنبه مورخ 20 آذر ماه 1396در محل هتل آکادمی المپیک برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن،باتوجه به ماده 15 اساسنامه انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن و بر اساس تصمیم هیأت مدیره محترم، مجمع عمومی عادی سالیانه در روز دوشنبه مورخ 20 آذر ماه 1396در محل هتل آکادمی المپیک برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است اطلاعات تکمیلی و فراخوان منتشر شده در روزنامه کثیرالانتشار در محدوده زمانی 10 آبان لغایت 30 آبان به اطلاع کلیه اعضاء خواهد رسید.

ضمناً، بر‌اساس ماده 37 اساسنامه انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، در صورتی که هر یک از اعضاء واجد شرایط، علاقه‌ به کاندیداتوری برای عضویت در هیأت مدیره و یا بازرسی دارند خواهشمند است نامۀ اعلام کاندیداتوری با ذکر مشخصات و پیوست مستندات خود، طبق بندها‌ی ماده 37 فوق الذکر حداکثر تا تاریخ 01/09/1396 به انجمن ارسال و نامۀ در‌خواست استعلام این انجمن در خصوص گواهی عدم سوء پیشینه را از دبیر‌خانه انجمن دریافت دارند.

 

بدیهی است نتیجه استعلام مربوطه می بایستی برای کسب شرایط احراز کاندیداتوری تا زمان برگزاری مجمع مذکور، توسط شخص متقاضی اخذ شده و به هیأت رئیسه آن ارائه گردد.

 

 

  

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت