انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نشست مشترک هیأت مدیره انجمن و معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی برگزار شد

پنجاه و چهارمین نشست هیأت مدیره انجمن روزشنبه 96/8/6 از ساعت 14 الی 16 در ساختمان معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن، این نشست با حضور اعضای هیأت مدیره انجمن و مهندس زارع مدیرآب و خاک وزارت جهادکشاورزی ،مهندس میری مسئول انتقال رودخانه مرزی آذربایجان غربی و شرقی ومهندس گرجی معاون فنی مجری سامانه های نوین آبیاری ، برگزار گردید

در این نشست دوساعته که از ساعت14 روز شنبه 96/8/6 در ساختمان معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردید، مباحث گوناگونی از قبیل مشکلات تامین مواد اولیه، بازنگری در شرایط قراردادها و تعدیل این قراردادها ، یکسان سازی قراردادها و نمایشگاه سامانه های نوین آبیاری مورد بررسی قرارگرفت.

دراین نشست مهندس محسن جمالیان با ارایه گزارشی در خصوص عرضه مواد اولیه و مشکلات پیرامون تامین این مواد گفت : در حالی که در سال جاری قیمت دلار با  8% افزایش و گاز اتیلن با 11% افزایش روبرو بوده است ، قیمت پلی اتیلن اکستروژن گرید لوله با 35% افزایش همراه بوده است که این آمارها با هم انطباق ندارند.

وی همچنین در ادامه  با اشاره به سامانه بهین یاب افزود: بارها طی نامه های مختلف از وزارت صمت خواسته ایم که گزارش خرید و فروش فصلی را جایگزین گزارش تولید قراردهند تا از این طریق تولیدکنندگان واقعی بتوانند این مواد را در بهین یاب ، تهیه کنند ، اما متاسفانه علیرغم اصرار ما تا کنون تصمیمی دراین خصوص اتخاذ نشده است.

 

پس از تشریح بحران تامین مواد اولیه ،رییس انجمن تولیدکنندگان لوله واتصالات پلی اتیلن در خصوص تعدیل قراردادها،بازنگری در سامانه بهین یاب ، بازنگری و یکسان سازی قراردادها ، پیشنهاداتی را ارائه کرد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت