انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نشست هیأت مدیره انجمن با مسئولان پتروشیمی شازند

امروز چهارشنبه مورخ 25/11/96 جلسه هیأت مدیره انجمن با مدیران پتروشیمی شازند ازساعت 10:30 درمحل انجمن برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پلی اتیلن، به زعم کارشناسان صنعت لوله های پلی اتیلنی ، میزان مصرف این نوع لوله در شبکه توزیع گازرسانی به میزان 60000تن درسال بوده و همچنین براساس استاندارد شرکت گاز ، مواد PE100 خودرنگ مشکی در دستور کار تولیدکنندگان لوله های پلی اتیلن گازرسانی ، قراردارد. 

از طرفی ، پتروشیمی شازند نیز تولید CRP100B را از 18دی ماه سال جاری بصورت رسمی آغاز و تا امروز چهارشنبه 25/11/96 به میزان 8000تن ازاین مواد پلیمری را در بورس کالا عرضه کرده است.

همچنین ، افزایش چشمگیرقیمت مواد اولیه در 5ماه اخیر، تولیدکنندگان لوله های پلی اتیلنی را در انجام تعهدات قراردادهای دولتی با مشکلات متعدد روبرو کرده است.

گفتنی است ، نشست امروز هیأت مدیره انجمن با مهندس گلستانی ،رییس خدمات مهندسی فروش و مهندس کریمی،مدیربازاریابی و فروش شازند، در خصوص خرید اعتباری محصول این پتروشیمی و همچنین تعدیل قیمت های آتی این محصول پلیمری، برگزار شد که دراین راستا ،پیشنهاد خرید اعتباری CRP100B از طریق LC داخلی یا ضمانت نامه از سوی هیأت مدیره انجمن مطرح گردید که مقرر شد ، مسئولان شازند دراین باره پاسخ  خودرا اعلام نمایند ، همچنین ، نمایندگان شازند نسبت به مساعدت لازم در خصوص تعدیل قیمت این مواد پلیمری در هفته های آتی ،اطمینان خاطر دادند.

درپایان این نشست، مقررگردید که تصمیمات هیأت مدیره پتروشیمی شازند در خصوص دوپیشنهاد مذکور به هیأت مدیره انجمن اطلاع رسانی گردد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت