انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

نصب بیش از نه هزار انشعاب پلی اتیلن و فولادی در استان زنجان

در سال 94 بیش از نه هزار و 32 انشعاب پلي اتيلن و فولادي در استان زنجان نصب شده است.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: تاکنون 280 هزار و 341 مشترک در سطح استان داریم که 260 هزار و 682 مشترک خانگی، 18 هزار و 702 مشترک عمومی، 957 مشترک صنعتی است.

 

سید سعید عسگریان افزود: در حال حاضر 99.4 درصد خانوارهای شهری و 61درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز بهره مندند که با گازرسانی به شهر نور بهار در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل با همت و تلاش کارکنان زحمت کش شرکت گاز زنجان همه خانوارهای شهری استان از گاز طبیعی برخوردار می شوند.

 

وی با بیان اینکه در سال 94 بیش از نه هزار و 32 انشعاب پلی اتیلن و فولادی نصب شده است اظهار داشت: خطوط پلی اتیلن نیز جهت گاز رسانی در سطح استان به متراژ 292 کیلومتر و خطوط فولادی به متراژ 68 کیلومتر انجام شده است.

 

عسگریان با اشاره به اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان بر اهتمام ویژه این شرکت در امر گازرسانی به روستاهای فاقد گاز طبیعی ،خاطر نشان کرد: عملیات اجرایی گاز رسانی و تزریق گاز به 45 روستای استان زنجان پایان یافته است.

 

وی افزود: با برنامه ریزی های بعمل آمده و تلاشهای بی وقفه همکاران، اجرای خطوط فولادی و پلی اتیلن در سطح استان، افزایش حجم عملیات نسبت به سال گذشته در جهت ارتقا توسعه شبکه و ارتقا خطوط زیر ساختی تکمیل خطوط شبکه گاز رسانی روستاهای سطح استان و همچنین افزایش آگاهی پرسنل در زمینه سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه جهت دستیابی به اهداف کلی سازمان از برنامه این واحد برای سال 95 است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتس آپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
لینکداین
به اشتراک گذاری بر روی email
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت

Registration option not enbled in your general settings.