انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

گسترش همکاری پژوهشکده توسعه تکنولوژی جهاددانشگاهی شریف با معاونت آب و خاک وزارت جهادکشاورزی

پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و معاونت آب و خاک وزارت جهادکشاورزی به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تکنولوژی و تجهیزات سامانه‌های نوین آبیاری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

محورهای اصلی همکاری بر اساس این تفاهم‌نامه شامل ارائه خدمات تدوین استاندارد و دستورالعمل‌های آزمون و ارزیابی، نظارت، کنترل کیفیت بر لوازم و تجهیزات و تولیدکنندگان آن‌ها در طرح سامانه‌های نوین آبیاری، رصد تکنولوژی‌های این حوزه، مطالعه تطبیقی و بومی‌سازی آن‌ها است.

مهندس علی مهدیزاده، مدیر مرکز خدمات تخصصی توسعه تکنولوژی با بیان این خبر اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و همراهی با وزارت جهاد کشاورزی در تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در زمینه توسعه سامانه‌های نوین آبیاری، با توجه به اثرات مثبت اجرای طرح‌های سامانه‌های نوین آبیاری با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن آبیاری، استانداردسازی سامانه‌های مدرن و همچنین جهت ترویج و تشویق کشاورزان به استفاده از این فناوری‌ها منعقد شده است.

مهندس مهدیزاده با اشاره به سابقه طولانی فعالیت سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در حوزه تجهیزات و ماشین‌های آبیاری گفت: از آنجایی که یکی از عوامل کلیدی و مهم در موفقیت‌آمیز بودن اجرای طرح‌های آبیاری و دستیابی به عمر مفید سیستم‌ها و همچنین راندمان مورد انتظار آن‌ها، استفاده از لوازم، تجهیزات و ماشین‌های آبیاری منطبق با استاندارد و با کیفیت مناسب ارتباط مستقیم با آن دارد، پژوهشکده توسعه تکنولوژی در 20 سال گذشته اقدامات موثری در این خصوص در سطح کشور انجام داده است. 

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی شریف، مهندس عباس زارع، مشاور وزیر و مجری طرح سامانه‌های نوین آبیاری به نمایندگی از وزارت جهاد کشاورزی، معاونت آب و خاک و دکتر محمدصادق حاجی تاروردی رئیس پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف این تفاهم‌نامه را منعقد کردند.

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

موضوعات مرتبط

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت