ارسال پاسخ

۱۰ بهمن ۱۳۹۵

ippfa.ir

افتتاح و آغاز اجرای 10 پروژه آبرسانی و فاضلاب در شهرهای استان مازندران

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: 10 پروژه آبرسانی و فاضلاب در شهرهای استان با اعتبار 191 میلیارد و 50 میلیون ریال و برخورداری بیش از 29 هزار خانوار در ایام دهه فجر امسال افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

مهندس "ذبیح‌الله ذاکری" با اعلام این خبر افزود: پروژه‌های قابل بهره‌برداری در این ایام شامل حفر و تجهیز سه حلقه چاه با دبی 155 لیتر در ثانیه، 12 هزار و 940 متر خط انتقال و شبکه توزیع آب، 550 متر خط انتقال نیرو، ارتقای آزمایشگاه‌های میکروبی، شیمیایی، بیولوژیکی و ریزآلاینده‌های آلی، بهسازی 12 حلقه چاه با افزایش دبی 273 لیتر در ثانیه و اصلاح و توسعه 78 هزار متر شبکه آبرسانی است.
وی، ادامه داد: در دهه فجر فاز اول تصفیه‌خانه فاضلاب بیمارستان امام علی (ع) آمل نیز به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرعامل آبفای مازندران اعتبار هزینه شده برای اجرای طرح‌های قابل بهره‌برداری را 131 میلیارد و 800 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: 22 هزار و 750 خانوار مازندرانی از طرح‌های مذکور بهره مند می‌شوند.
ذاکری، با اشاره به آغاز عملیات بهسازی ایستگاه پمپاژ شهر سیمرغ در ایام دهه فجر گفت: با اجرای این طرح 100 لیتر در ثانیه به میزان ظرفیت آب‌دهی ایستگاه افزوده می‌شود.
وی، ادامه داد: در ایام دهه فجر، عملیات اجرایی تله متریک و تله کنترل شهر ساری در سه فاز با هدف کنترل وضعیت منابع تأمین و پروژه فاضلاب مسکن مهر "پیلم کتی" بهشهر نیز آغاز می‌شود.
مدیرعامل آبفای مازندران، اعتبار پیش بینی شده برای آغاز عملیات اجرایی طرح‌های مذکور را 59 میلیارد و 250 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: 7 هزار خانوار در استان از مزایای این طرح‌ها برخوردار می‌شوند.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد