ارسال پاسخ

۱۶ بهمن ۱۳۹۵

ippfa.ir

6کیلومتر از آبرسانی به روستاهای حومه غربی دهدشت اجرایی شد

بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: تاکنون 6 کیلومتر از عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستاهای حومه غربی دهدشت در این شهرستان از تصفیه خانه سد کوثر اجرایی شده است.

حسینی پرورگفت: طرح مرحله نخست شامل 14 کیلومتر خط انتقال، بازسازی و مهندسی مجدد چهار کیلومتر شبکه توزیع در روستای صنوگان و احداث مخزن 100 متر مکعبی روستای کلگه برون است.

وی اعتبار اولیه این طرح را 20 میلیارد ریال و از محل صندوق توسعه ملی بیان کرد و گفت: اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری طرح آبرسانی، 50 میلیارد ریال است که در صورت تامین در نیمه دوم سال 96 به بهره برداری می رسد.
حسینی پرور عنوان کرد: در مرحله دوم روستاهای بلوط بنگان، سرچارمه و چشمه ذوالفقاری که هم اکنون فاقد آب لوله کشی هستند از آب بهداشتی برخوردار خواهند شد.
بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: هم اکنون 24 روستا با جمعیتی بالغ بر 800 خانوار در حومه غربی دهدشت از تصفیه خانه سد کوثر تامین آب می شوند.
حسینی پرور اظهار کرد: با تکمیل و بهره برداری این طرح تعداد روستاهای برخوردار از آب تصفیه خانه سد کوثر در کهگیلویه به حدود 40 روستا با جمعیتی بیش از 2 هزار و 200 خانوار افزایش می یابد.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد