ارسال پاسخ

۱۷ بهمن ۱۳۹۵

ippfa.ir

نیاز به 10هزار میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های ناتمام آب و فاضلاب خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه های ناتمام این شرکت را 10 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: عمر بخش اعظمی از این پروژه ها به 15 سال قبل برمی گردد.

حسین اسماعیلیان افزود : با توجه به تاکیدات دولت مبنی براستفاده از سرمایه های بخش خصوصی، در یک سال گذشته 2 پروژه ایجاد تصفیه خانه فاضلاب شهرهای گلبهار و سبزوار با سرمایه گذاری یکهزار میلیارد ریال به مرحله اجرا رسیده است .
اسماعیلیان ادامه داد : همچنین با سرمایه گذاری بخش خصوصی چندین پروژه آبرسانی و فاضلاب دیگر نیز با اعتبار چهار میلیارد ریال در دست اجراست.
وی افزود: تا کنون شبکه جمع آوری فاضلاب درشهرهای گلبهار ، سبزوار ، نیشابور و تربت حیدریه اجرا شده و در حال بهره برداری است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اظهار کرد : همچنین عملیات اجرایی پروژه جمع آوری فاضلاب در هفت شهر دیگر استان در دست اجراست.
اسماعیلیان تاکید کرد : تامین آب کمی و کیفی و اجرای شبکه جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب در شهر ها از مهمترین اهداف این شرکت است. 
ماموریت شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی آبرسانی به 73 شهر این استان به جز کلانشهر مشهد است. 
جمعیت زیرپوشش شبکه آبرسانی در این شهرها یک میلیون و 750 هزار نفر است که آب آشامیدنی آنها از طریق 450 حلقه چاه تامین می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد