ارسال پاسخ

۱۸ بهمن ۱۳۹۵

ippfa.ir

با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت: افتتاح طرح های آبیاری تحت فشار درکرمان

دو هزار و ۱۱۳ هکتار از اراضی و باغات استان کرمان در ۳۰ مزرعه به آبیاری تحت فشار مجهز شده است که یک هزار و ۶۰۰ هکتار آن آبیاری به شیوه قطره‌ای و ۴۳۹ هکتار آن آبیاری قطره‌ای نوار تیپ است.

طرح آبیاری تحت فشار قطره ای در ۵۶ هکتار از اراضی منطقه اندوهجرد با حضور معاون بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در ششمین روز ایام الله دهه فجر در استان کرمان به بهره برداری رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان، طرح آبیاری تحت فشار در یکی از نخلستان های منطقه اندوهجرد شهرستان کرمان با حضور حسن رکنی معاون وزیر و هیأت همراه وی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و معاونان وی، امام جمعه شهداد، معاون فرماندار و بخشدار شهداد راه اندازی شد.

این نخلستان در سطح ۵۶ هکتار به سیستم آبیاری بابلر مجهز شده است. این طرح با هزینه کرد اعتبار چهار میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال که سه میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال آن از اعتبارات دولتی است، اجرا شده است.

 

همزمان با افتتاح این طرح، دو هزار و ۱۱۳ هکتار از اراضی و باغات استان در ۳۰ مزرعه به آبیاری تحت فشار شده است که یک هزار و ۶۰۰ هکتار آن آبیاری به شیوه قطره‌ای و ۴۳۹ هکتار آن آبیاری قطره‌ای نوار تیپ است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد