ارسال پاسخ

۱۲ مهر ۱۳۹۶

ippfa.ir

نشست مشترک مسئولان انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن و مدیران شرکت بورس کالا

این جلسه پیرامون عدم تامین پلی اتیلن اکستروژن لوله ،باحضور دکتر عشقی ، قائم مقام مدیرعامل بورس کالا و دکتر جهرمی ، سرپرست مدیریت نظارت بربازار بورس کالا ، ازساعت 10الی 11:30 درشرکت بورس کالا ، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در روز چهارشنبه مورخ 12/7/96 ، باحضور رییس ، نایب رییس ، دبیر و یکی از اعضای هیأت مدیره  انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، جلسه ای در سازمان بورس کالا با مسئولان این سازمان برگزار شد.

در این نشست مسولان بورس کالا با ارایه آمار شش ماه نخست سال ، برسلامت روند عرضه و معاملات EX3   در بورس کالا تاکید کردند که  این موضوع نیز از سوی مسئولان انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن مورد تایید قرار گرفت.

همچنین در ادامه این جلسه مسئولان انجمن ضمن تشریح  مشکلات پیش روی فعالان این صنعت ، ازجمله خسارت های ناشی از عدم تامین مواد که در قراردادهای دولتی ، موجب ضبط ضمانت نامه تولیدکنندگان می شود ، تعهد پتروشیمی ها مبنی برتامین 7000تنی این مواد،بصورت هفتگی را خواستار شدند.

در همین راستا برای برون رفت از وضعیت موجود ، تداوم عرضه 7000تن مواد اولیه PE100 و PE80  مورد نظر طرفین این جلسه بود که پیرامون همین موضوع ، راه های تنظیم عرضه این مواد در بورس ، مورد بررسی قرارگرفت که بر قراردادهای بلندمدت نیز در این بحث و گفتگو تاکید شد.

 

در پایان این جلسه مقرر گردید که در خصوص پالایش سمت تقاضا در سامانه بهین یاب ، همکاری های بیشتری از سوی طرفین انجام گردد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد