ارسال پاسخ

۴ آذر ۱۳۹۶

ippfa.ir

نشست مشترک رییس و اعضای هیأت مدیره انجمن با قائم مقام امور تولید وزیر صنعت،معدن وتجارت

طی نامه رییس انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات و پلی اتیلن به وزیرصنعت ، درخصوص درخواست نشستی مبنی بر طرح و بررسی مشکلات تولیدکنندگان لوله های پلی اتیلن ، امروزشنبه با حضوردکتر رضا رحمانی، جلسه ای در این خصوص برگزار گردید.

به گزارش، روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات  پلی اتیلن، در این نشست که باحضور اعضای هیأت مدیره ازساعت 11 الی 12:30در ساختمان وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار گردید، مقررشد که به منظور کنترل قیمت مواد اولیه لوله های پلی اتیلنی ، مابین انجمن و واحد شیمیایی - پلیمری وزارت صنعت، همکاری های تنگاتنگی انجام گیرد.

همچنین در این همکاری مشترک مقرر گردید،  تخصیص مواد اولیه برای واحدهای تولیدی و سهمیه های مندرج درسامانه بهین یاب ، براساس گزارشات فصلی خریدو فروش دارایی ، ملاک عمل قرار گیرد و نیز انجمن و وزارت صمت در راستای راستی آزمایی پروانه های بهره برداری ، همکاری متقابل داشته باشند.

درخصوص اصلاح قراردادهای دولتی نیزعضویت انجمن در شورای گفتگوی اتاق بازرگانی ایران ، از سوی دکتر رحمانی پیشنهاد گردید که مقدمات آن فراهم گرددتا ازاین طریق ، با عضویت انجمن دراین شورا ، اصلاح قراردادهای دولتی نیزمیسر گردد.

اختصاص ارزمبادلاتی به مواد اولیه وارداتی نیز یکی از مباحث مطروحه در این نشست بود که در این خصوص نیز پیشنهاد شد تا وزارت صمت ، از طریق مکاتبه با معاون اول ریاست جمهوری ، این موضوع را پیگیری نماید.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد