ارسال پاسخ

۱۹ اسفند ۱۳۹۶

ippfa.ir

نشست هیأت مدیره انجمن وکارشناسان معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی برگزار شد

نشست هیأت مدیره انجمن و کارشناسان معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی با موضوع بررسی رتبه بندی ها امروز شنبه 19/12/96 از ساعت 13الی 16 در محل انجمن ، برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، اعضای هیأت مدیره انجمن در این نشست ، گزارش کاملی از نحوه عملکرد بازرسان انجمن و مراحل بررسی پرونده اعضای متقاضی رتبه بندی ، ارایه شد که به آمار 1000+ساعت کار اعم از جلسات کارشناسی تعیین شاخص های رتبه بندی ، کلاس های آموزشی توجیهی ، جلسات هیأت مدیره با موضوع اختصاصی رتبه بندی و مراحل مختلف رتبه بندی ، در این گزارش می توان اشاره نمود.

همچنین درابتدای این نشست ، مهندس محسن جمالیان ضمن اشاره به ارتقای سطح کیفی تولیدکنندگان عضو انجمن گفت: همانطور که در نتایج فرآیند رتبه بندی ها شاهد هستیم ، در یکسال گذشته فرصتی ایجاد شد تا تولیدکنندگان بتوانند با تلاش روز افزون ، سطح کیفی واحدهای خود را ارتقاء بدهند.

گفتنی است ، در خصوص قراردادهای جهادکشاورزی  نیز پیشنهاداتی از سوی هیأت مدیره انجمن ، ارائه گردید که از سوی مسؤلان این نهاد دولتی بررسی خواهد گردید، همچنین مهندس مسعود مهدوی ،اصلاح فرآیند خرید این سازمان دولتی در دو فاز مناقصات و پیمانکاران را خواستار شد.

مهندس گرجی ، معاون رییس معاونت آب و خاک گفت:  حدود 17000 پروژه پیش رو داریم که باید به انجام برسد

مهندس صحاف امین، رییس هیأت مدیره انجمن نیز با مثبت ارزیابی کردن نتایج رتبه بندی ها افزود:  در حال حاضر می بینیم که اعضای انجمن در دوسال گذشته پیشرفت چشمگیری ، داشته اند و امیدواریم که این روند ادامه پیداکند .

رییس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، بزرگترین مشکل پیش روی تولیدکنندگان را عدم تامین مواداولیه از سوی پتروشیمی ها برشمرد و خاطرنشان کرد: در سه ماه آذر ، دی و بهمن 96 به میزان 720000تن مواد اولیه در بورس عرضه شده است که اگر متوسط تغییرات دلار را1000 تومان فرض کنیم و ضرب در میزان عرضه مواد در این سه ماه کنیم ، مشخص می گردد که حدود 7000میلیارد تومان پول اضافه به پتروشیمی ها داده ایم .

همچنین در این جلسه ، کارشناسان معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی بصورت جزء به جزء در جریان امتیاز نهایی و گرید اعضای انجمن قرارگرفتند

شایان ذکراست ، نمایندگان آب و خاک ضمن تمجید از عملکرد انجمن در فرآیند رتبه بندی ، پیشنهادی مبنی برا ارایه کنفرانسی از سوی کارشناسان انجمن در معاونت آب و خاک ، مطرح نمودند که با استقبال اعضای هیأت مدیره انجمن ، روبرو شد.

در پایان یادآور می گردد این جلسه ازساعت13الی 16 در محل انجمن برگزار گردید  و در پایان با تحویل لیست رتبه بندی اعضای انجمن به کارشناسان معاونت آب و خاک ، مقرر گردید که نتیجه نهایی رتبه بندی ها روز چهارشنبه مورخ 23/12/96 بصورت رسمی اعلام گردد.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد