ارسال پاسخ

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

ippfa.ir

نشست هم اندیشی مدیران انجمن و پژوهشگاه استاندارد برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیران انجمن و پژوهشگاه استاندارد روز چهارشنبه مورخ 30/03/97 در پژوهشکده شیمی و پتروشیمی پژوهشگاه استاندارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، این نشست با حضور مدیران پژوهشگاه استاندارد و یک تن از اعضای هیأت مدیره، رییس کمیته استاندارد و مدیر اجرایی انجمن پیرامون هم اندیشی درخصوص گسترش همکاری مشترک انجمن و پژوهشگاه استاندارد برگزار گردید.

دراین نشست ، طرفین با اشاره به سابقه همکاری انجمن و پژوهشگاه استاندارد ،بر لزوم استفاده از ظرفیت های موجود فی مابین تاکید کردند.

همچنین مدیران پژوهشگاه استاندارد، ضمن قدردانی از تلاش های انجمن در راستای تدارک و تدوین استانداردهای گوناگون ،دوره های آموزشی برگزارشده توسط انجمن را مثبت ارزیابی کردند و با اشاره به صلاحیت مدرسین این دوره ها ، برمطلوب بودن سطح کیفی این کلاس ها تاکید کردند.

گفتنی است درادامه این جلسه، مهندس مسعود مهدوی با اشاره به تفاهم نامه ها و همکاری های انجمن و پژوهشگاه استاندارد، بیان داشت:ما از هرگونه همکاری با پژوهشگاه استاندارد استاندارد استقبال می کنیم و همانطور که در گذشته این همکاری ها در سطح مطلوب و بصورت مستمر ادامه داشته امیدواریم که بایک تفاهم  نامه جامع به ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی این صنعت کمک کنیم.

وی همچنین افزود: فارغ از مبحث پژوهش و آموزش ، همکاری انجمن با پژوهشگاه استاندارد در زمینه نظارتی و اجرایی نیز می تواند راهگشا باشد و به ارتقای کیفیت محصول نهایی نیز کمک شایانی نماید.

مهندس علیرضا صحاف امین ، رییس کمیته استاندارد انجمن نیز در ادامه این نشست اذعان داشت: با توجه به ظرفیت های  موجودی که تا به حال به آن ها  پرداخته نشده است ، با تشکیل یک کارگروه مشترک ، متشکل از نمایندگان انجمن و پژوهشگاه استاندارد ، با تألیف استانداردهای جدید در حوزه هایی که هنوز کار چندانی انجام نشده ، می توان به نتایج خوبی دست یافت.

مهندس علیرضا صحاف امین همچنین بر پیشبرد متصدیان اجرایی و نظارتی به سوی الزام اخذ گواهینامه های مهارتی که دوره های آن توسط انجمن و پژوهشگاه برگزار می گردد ، تاکید کرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد