ارسال پاسخ

۱۲ تير ۱۳۹۷

ippfa.ir

پانزدهمین جلسه هیأت مدیره انجمن برگزار شد

پانزدهمین جلسه هیأت مدیره انجمن روز دوشنبه 11تیر 97 ازساعت 10 الی 13 در محل انجمن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، پانزدهمین جلسه هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 11تیر 97 برگزار گردید.

دراین نشست ، مسائل گوناگون انجمن مورد بحث و بررسی قرارگرفت و همچنین باحضور رییس کمیته استاندارددر این نشست و نمایش پاورپوینت توسط مهندس علیرضا صحاف امین ، ابتدا اهداف گروه پژوهشی اعلام شد و پس از آن نیز یک گروه از مدیران کنترل کیفیت شرکت های عضو به عنوان اعضای گروه علمی معرفی گردیدند.  

 

درادامه این نشست، با حضور مهندس صاحب نسق مدیرعامل شرکت گسترش پلاستیک ، در مورد وضعیت مواد اولیه، قیمت های عرضه و مقدار عرضه تبادل نظر گردید که در این بخش مقرر شد شرکت هایی که هنوز تعهد به پرداخت محصول در پروژه رودخانه های مرزی دارند به صورت جمعی در سازمان برنامه و بوجه حضور یافته و پیگیر مکاتبات و مطالبات باشند.

 

همچنین ،با حضور مهندس گرجی معاونت فنی آب و خاک در این نشست، گزارش کاملی از روند تغییرات قیمتی مواد اولیه و نرخ ارز به ایشان ارائه گردید.

 

شایان ذکر است ، در این نشست ، مقرر شد نامه ای برای جهاد کشاورزی ارسال شود و فرم هاى رتبه بندى كارخانجات توليدى نوار هاى ابيارى ولوله هاى ابيارى قطره اى تا آذر ماه 1397 تصویب گردد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد