ارسال پاسخ

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

ippfa.ir

جلسه هم اندیشی با موضوع نقش لوله های پلیمری در کنترل منابع آب برگزار شد

روز دوشنبه 15 مرداد نشست هم اندیشی با موضوع نقش لوله های پلیمری در کنترل منابع آب و راهکارهای برون رفت از بحران آب به دعوت نشریه بسپار از ساعت 10 الی 12در دفتر این نشریه برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در این نشست چند جانبه ، دکتر نازک دست استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهندس جمالیان عضو هیأت مدیره انجمن و مدیرعامل شرکت PES ، مهندس علیرضا صحاف امین رییس کمیته استاندارد و مدیر فنی شرکت لوله و اتصالات وحید ، دکتر مهران پور از گروه دانا پلیمر ، مهندس متوسلیان رییس هیأت مدیره انجمن PVC و مدیرعامل گروه یزد پولیکا ، مهندس تبسم علیزاده سردبیر نشریات بسپار و مهندس صادقی به نمایندگی از دکتر بنی عامری مجری طرح توسعه گلخانه ای وزارت جهاد کشاورزی ، حضور داشتند.

گفتنی است ، در این نشست در خصوص مشکلات پیش روی بخش صنعتی در حل بحران آب، بحث و تبادل نظر شد و همچنین بر لزوم اجرای سامانه های نوین آبیاری در تمامی ابعاد، تاکید شد.

یکی از محورهای اصلی این نشست مبحث فرهنگسازی در بخش کشاورزی و در قالب آموزش و ترویج بود که به اعتقاد حاضران این جلسه ، تنها با هکماری مشترک بخش دولتی و بخش خصوصی میسر است .

قیمت پایین و بعضا رایگان آب در بخش کشاورزی ، عدم آشنایی کشاورزان با جزییات مختلف سیستم های نوین آبیاری ، عدم حمایت بخش دولتی از تولیدکنندگان و عدم مدیریت بحران آب از سوی ارگان های ذیربط و نگاه صرف اقتصادی دولت در مناقصات جهادکشاورزی ، از جمله مشکلاتی بود که در این نشست طرح و پیرامون آن ها بحث و تبادل نظر گردید.

درپایان این نشست ، مقررگردید تا با ادامه این سلسله جلسات و مستندسازی نظرات و راهکارها ، در بخش کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران ، به جهت مرتفع سازی مدیریت بحران آب ، اقداماتی اساسی انجام گیرد.

شایان ذکراست ،گزارش مشروح این نشست را در شماره آتی نشریه بسپار می توانید مطالعه نمایید.

 

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد