ارسال پاسخ

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ippfa.ir

قراردادهای فاقد تعدیل از سال 95 تاکنون شامل تعدیل می شوند

برای پیمان های فاقد تعدیل خرید لوله و لوازم و تجهیزات آبیاری که از سال ۱۳۹۵ کارفرماهای آب و خاک بخش کشاورزی با تولید کننده های طرفین قرارداد مبادله نموده اند ، در نرخ پیمان ها تجدید نظرخواهی می گردد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در راستای حل مشکلات تولیدکنندگان لوله های پلی اتیلن در طرح های ملی و قراردادهای دولتی، نشستی مشترک با حضور معاونت آب و خاک و نماینده های مجریان طرح ها با معاون فني، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور در سازمان برنامه و بودجه کشور برگزارشد که در این نشست مقرر گردید ،برای  پیمان های فاقد تعدیل خرید لوله و لوازم و تجهیزات آبیاری که از سال ۱۳۹۵ کارفرماهای آب و خاک بخش کشاورزی با تولید کننده های طرفین قرارداد مبادله نموده اند ، نسبت به تجدید نظرخواهی در نرخ پیمان ها اقدام شود.

همچنین براین اساس ، مقرر گردید که بخشنامه 47707/100 مورخ 89/6/27 با عنوان دستورالعمل نحوه درخواست تجدیدنظر در دستور کارقرارگیرد.

گفتنی است ، دکترنوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در توئیت شخصی خود نوشته است:يكي از آثار منفي نوسانات بازار ارز،نحوه اجراي قراردادهاي عمراني است. همكارانم در سازمان برنامه و بودجه براي حمايت منطقي از پيمانكاران محترم و تسريع در اتمام اين طرح‌ها،پيشنهادهايي را آماده كرده‌اند كه قرار شد طي روزهاي آينده، در نهاد تعامل با حضور پيمانكاران محترم آنها را بررسي كنند.

جهت مطالعه بخشنامه روی لینک ذیل کلیک کنید.

بخشنامه 47707/100 مورخ 89/6/27 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد