ارسال پاسخ

۱۹ شهریور ۱۳۹۷

ippfa.ir

سهمیه بهین یابی تمامی واحدهای صنایع تکمیلی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی اعلام شد

دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی طی اطلاعیه ای در وب سایت این دفتر و براساس دستور العمل ستاد تنظیم بازار، اسامی واحدهای صنایع تکمیلی باضافه میزان تناژ عملکرد سال 96 و سهمیه مقرر شده این واحدها در سامانه بهین یاب را در سال 97 برای خرید محصولات پتروشیمی ، اعلام کرد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، متن کامل اطلاعیه دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی به شرح ذیل می باشد:

قابل توجه کلیه شرکتها مصرف کننده محصولات پتروشیمیایی

با سلام و احترام

نظر به التهاب موجود در بازار و افزایش بسیار شدید تقاضا به بیش از توان تولید شرکتهای پتروشیمیایی حسب مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور سهمیه کلیه شرکتها بر اساس عملکرد سال گذشته  و برای شرکتهای جدید بصورت یک سهمیه 22 تنی در نظر گرفته شده است این محاسبات زیر نظر کمیته مشترک وزارت صنعت، معدن تجارت، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و بورس کالای ایران انجام شده و کمیته و دفاتر تخصصی صرفا نقش نظارت بر فرایند ابلاغی را داشته و اختیاری در تغییر در مصوبات را ندارند.

نتیجه این بررسیها به شرح فایل ذیل اعلام می شود

همچنین در ادامه این اطلاعیه آمده است :

لازم به ذکر است که در موادی که امکان افزایش تولید و عرضه وجود داشته باشد در هفته های آینده سهمیه شرکتها به تدریج به سهمیه های گذشته در بهین یاب باز خواهد گشت

 ﻬﺮﺳﺖ ﻛﻠﻲ ﺳﻬﻤﻴﻪ ﻫﺎي اﻋﻤﺎل ﺷﺪه در ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺑﻬﻴﻦ ﻳﺎب ﺑﺮاي ﺧﺮﻳﺪ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺘﺮوﺷﻴﻤﻲ ﺑﺮ اﺳﺎس دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﺳﺘﺎد ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺑﺎزار فایل اول

ﻬﺮﺳﺖ ﻛﻠﻲ ﺳﻬﻤﻴﻪ ﻫﺎي اﻋﻤﺎل ﺷﺪه در ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺑﻬﻴﻦ ﻳﺎب ﺑﺮاي ﺧﺮﻳﺪ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺘﺮوﺷﻴﻤﻲ ﺑﺮ اﺳﺎس دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﺳﺘﺎد ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺑﺎزار فایل دوم

گفتنی است، انتشار مطلب فوق از سوی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، صرفا جهت اطلاع رسانی به اعضای این انجمن ، انجام گرفته است.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
صدیق هستم از شرکت تک پژوهان پارت مشهد مقدس آیا این عادلانه دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
آیا این عادلانه است که شرکت ما با شش خط تولید در ماه 22مواد داشته باشیم این مقدار موادجواب سه روز ما را نمیدهد بقیه ماه را با کارگر های بیکار وتعهدات چکار کنیم ؟ پاسخ دادن