ارسال پاسخ

۱۹ شهریور ۱۳۹۷

ippfa.ir

نوزدهمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار شد

نوزدهمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 19 شهریور 97 در محل انجمن برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، نوزدهمین نشست هیأت مدیره انجمن با حضور اعضای هیأت مدیره از ساعت 9 الی 13 در محل انجمن برگزار شد.

در این نشست ، پس از بررسی انجام شده در خصوص نامه دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت و معدن و تجارت به شماره 60/151712 در خصوص انعقاد قرارداد بلند مدت با مجتمع های پتروشیمی ، مقررگردید مهلت ارسال مستندات نیاز سنجی اعضای انجمن در راستای ارزیابی موادمورد نیاز واحدها به جهت انجام پروژه های بلند مدت با ارگان های مختلف ، در قالب جدول ارائه شده از سوی انجمن و با ارائه آمار و مشخصات پروژه های مذکور از سوی شرکت های متقاضی، تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه  مورخ  1397/6/22 تمدید گردد که  این موضوع ، صبح امروز از طریق رسانه های انجمن به اعضا اطلاع رسانی گردید.

 

در ادامه این نشست ، موضوع انتخاب نمایندگان استانی انجمن و مفاد تفاهم نامه فی مابین نمایندگان استانی و انجمن ، مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

در نوزدهمین جلسه هیأت مدیره  مقرر گردید ، اطلاعیه بهین یاب در خصوص متقاضیان سهمیه مواد پتروشیمی ، مبنی برارایه مستندات لازم جهت اخذ سهمیه ، اعم از آمار توليد مستمر و ماهانه ، اظهارنامه ارزش افزوده ، میزان برق مصرفی و اطلاعات سهميه هاي دريافتي به اعضای انجمن از طریق رسانه های رسمی انجمن ، اطلاع رسانی گردد.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد