ارسال پاسخ

۱۶ مهر ۱۳۹۷

ippfa.ir

بیستمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزارشد

بیستمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 16مهر97 از ساعت 9 الی 12 در محل انجمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در این نشست که از ساعت 9صبح آغاز و تا ساعت 12 ادامه داشت ، مباحث گوناگونی از قبیل گروه های علمی انجمن ، کمیته بازرگانی انجمن،  انتخاب نماینده استان های اردبیل و آذربایجان شرقی ، قرار دادهای بلند مدت با پتروشیمی ها ، آمارعرضه مواد اولیه پس از حذف سقف رقابت ها و قیمت پایه محصولات پتروشیمی ، مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

در ابتدای این نشست با حضور مهندس علیرضا صحاف امین رییس کمیته استاندارد انجمن ، برنامه های کارگروه علمی تشریح گردید و هر یک از گروه های علمی بحث وبررسی قرار گرفتند و کلیات طرح های علمی به تصویب هیأت مدیره رسید.

در ادامه این نشست مهندس مهدوی به معرفی اهداف و فعالیت های تعریف شده کمیته  بازرگانی انجمن پرداخت و در ادامه مقرر شد قیمت لوله های پلی اتیلن با توجه به میانگین قیمت مواداولیه توسط این کمیته مشخص و بصورت هفتگی از طریق سایت انجمن اطلاع رسانی گردد.

همچنین طبق نظر هیأت مدیره مقررگردید، در راستای عضوگیری کمیته بازرگانی انجمن فراخوانی تنظیم و از طریق رسانه های رسمی انجمن به سایر اعضا اطلاع رسانی گردد.

در ادامه بیستمین نشست هیأت مدیره انجمن ، گزارشی از انتخاب نماینده استان های اردبیل و آذربایجان شرقی توسط مهندس کشتکاران نایب رییس هیأت مدیره و رییس کمیته استان ها ، ارایه گردید.

گفتنی است ، در انتخابات نماینده استانی انجمن که در تبریز برگزار گردید، از تعداد 15 عضو مستقر در استان های مذکور ، تعداد 14 عضو در این انتخابات شرکت کردند و مهندس مساحی عضو هیأت مدیره شرکت آذرآوند با کسب 9 رأی از مجموع آراء اتخاذ شده بعنوان نماینده انجمن در استان های اردبیل و آذربایجان شرقی ، انتخاب گردید.

همچنین  پیشنهادات و نظرات اریه شده اعضای حاضر در انتخابات استانهای اردبیل و آذربایجان شرقی توسط مهندس کشتکاران به سایر اعضای هیأت مدیره ، منعکس و دراین خصوص بحث و تبادل نظر انجام گرفت.

در ادامه این نشست ، قراردادهای بلند مدت با پتروشیمی ها مورد بررسی و قرارگرفت و پس از بررسی ظرفیت های اعلام شده از سوی اعضا ، مقررگردید مبحث قراردادهای بلند مدت توسط مهندس صحاف امین در کارگروه تنظیم بازار محصولات پتروشیمی پیگیری گردد و نتایج آن از طریق کارگروه مذکور به وزارت صنعت معدن و تجارت منعکس گردد.

همچنین در این نشست آمارعرضه مواد اولیه پس از حذف سقف رقابت ها و قیمت پایه محصولات پتروشیمی ، توسط اعضای هیأت مدیره مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد