ارسال پاسخ

۳۰ مهر ۱۳۹۷

ippfa.ir

بیست و یکمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزارشد

بیست و یکمین نشست هیأت مدیره انجمن امروز دوشنبه 30 مهر97 از ساعت 9 الی 12 در محل انجمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در این نشست که از ساعت 9صبح آغاز و تا ساعت 12 ادامه داشت ، مباحث گوناگونی از قبیل بازرسی از اعضای جدید انجمن ، اعضا و اهداف و شرح وظایف کمیته بازرگانی انجمن،  وضعیت عرضه مواداولیه و نحوه قیمت گذاری مواداولیه محصولات پتروشیمی  ،راهکارهای کنترل کیفیت لوله های پلی اتیلن در پروژه ها و برگزاری دوره های آموزشی انجمن در شهرستان ها ، مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

در ابتدای این نشست کلیه مسایل در پرونده های رتبه بندی ها بررسی گردید و مقررشد بازرسی دوره ای مورد ارزیابی قرارگیرد و همچنین 8 نفر از بازرسان انجمن ، به جهت بازرسی های مجدد و بررسی پرونده های دارای اعتراض ، انتخاب گردیدند.

در ادامه این نشست ، عرضه و قیمت گذاری مواداولیه با فرمول جدید کشف قیمت که براساس ميانگين قيمتهاي جهاني محصولات پتروشيميايي در هفته منتهي به روز يكشنبه 29/07/97 و ارز نیمایی  86866 ريال و منهای 5 درصد فوب خلیج فارس می باشد ، مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

همچنین 11نفر از اعضای انجمن که به جهت عضویت در کمیته بازرگانی ، درخواست کتبی به انجمن ارسال نموده بودند به عنوان اعضای کمیته تخصصی بازرگانی انتخاب شدند و نیز مقرر گردید اهداف و شرح وظایف این کمیته تخصصی پس از برگزاری اولین نشست این کمیته به اعضای انجمن اطلاع رسانی گردد.

 

گفتنی است ،در این نشست مقرر گردید در راستای برگزاری دوره های  آموزشی انجمن در استان ها ، عناوین دوره های آموزشی و استان های منتخب ، توسط مهندس کشتکاران به اعضای هیأت مدیره انجمن اعلام گردد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد