ارسال پاسخ

۲۱ دى ۱۳۹۷

ippfa.ir

حضور مهندس علیمراد اکبری در غرفه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن/گزارش تصویری افتتاحیه نمایشگاه کشاورزی

در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه کشاورزی (ماشین آلات ، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری) معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با حضور در غرفه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با اعضای هیأت مدیره انجمن گفتگو کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، امروز جمعه 21دی 97 همزمان با افتتاح نمایشگاه کشاورزی (ماشین آلات ، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری) در نمایشگاه بین المللی تهران، مهندس علیمراداکبری معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با حضور در غرفه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با اعضای هیأت مدیره انجمن در خصوص مشکلات تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در حوزه سامانه های نوین آبیاری گفتگو کرد.

در این نشست ، مهندس صحاف امین ضمن اشاره به نوسانات و افزایش قیمت های پایه مواد اولیه گفت:قیمت های پایه درگذشته براساس ارز دولتی 4200تومان تعیین می شد اما متاسفانه با تغییرمبنای نرخ ارز به نیمایی ، عملا قیمت مواداولیه 2/2برابرشد.

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی در این نشست اذعان داشت : امروز عزمی راسخ برای از سرگیری طرح های سامانه های نوین آبیاری در دولت وجود دارد و در نشست مشترک رییس جمهور و وزارت جهادکشاورزی ، جناب آقای روحانی در خصوص طرح 250هزارهکتاری خوزستان دستور ازسرگیری این طرح را صادر نمودند.

درادامه رییس هیأت مدیره انجمن در خصوص ظرفیت تولید داخلی و تامین پروژه های جهادکشاورزی به مهندس علیمراداکبری اطمینان خاطر دادوگفت: در بخش تولیدلوله و اتصالات پلی اتیلن، هیچ گونه جای نگرانی وجود ندارد و ذکر این نکته نیز ضروری است که در حال حاضرتنها 25% ظرفیت واحدها فعال است.

مهندس صحاف امین در ادامه افزود:درحال حاضر پتروشیمی ها نیز با مشکل فروش محصولات خود در بخش خارجی مواجه هستند و همانطور که سه سال پیش نیز درخواست کردیم امروز نیز پیشنهاد ما این است که از محل صندوق ذخیره ارزی مواداولیه طرح های جهادکشاورزی را تأمین گردد و این موضوع می تواند کمک شایانی به توسعه این طرح ها نماید.

وی همچنین در خصوص همکاری انجمن با جهادکشاورزی گفت : درحال حاضر حدود 170شرکت تابعه انجمن در رتبه بندی آب و خاک جهادکشاورزی حضور دارند و در سراسر ایران پراکندگی دارند و باتوجه به توزیع جغرافیایی طرح های جهاد کشاورزی ، این شرکت ها می توانند پروژه های جهادرا تغذیه نمایند که البته این موضوع مستلزم نشست های مشترک انجمن و جهاد کشاورزی

می باشد که ما در هرزمان آماده همکاری هستیم.

در پایان شایان ذکراست ، امروز جمعه 21دی 97 با حضور مهندس اکبری معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی

 مهندس زارع رییس دفتر مجری طرح سامانه های نوین آبیاری ، مهندس سجادی رییس طرح های انتقال رودخانه های مرزی بهمراه هیأت همراه و مهندس صحاف امین رییس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، نمایشگاه کشاورزی (ماشین آلات ، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری) افتتاح شد و همچنین 120تولیدکننده تاروز دوشنبه 24دی از ساعت 10 الی 17 پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود.

یادآورمی گردد، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن نیزدر سومین نمایشگاه کشاورزی (ماشین آلات ، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری) سالن 38B ، غرفه شماره 2 باافتخار پذیرای  اعضای ارجمند و مهمانان  گرامی خواهد بود.

در ادامه گزارش تصویری افتتاحیه و نشست مشترک معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و اعضای هیأت مدیره انجمن را از نظر می گذرانید.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد