ارسال پاسخ

۱۳ بهمن ۱۳۹۷

ippfa.ir

نوبت دوم هفدهمین مجمع عمومی سالیانه انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برگزار گردید.

هفدهمین مجمع عمومی سالیانه انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در نوبت دوم امروز شنبه 13 بهمن 97 برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، امروز شنبه 13 بهمن 97 از ساعت 10 الی 12:30 نوبت دوم هفدهمین مجمع عمومی سالیانه انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با حضور تعدادی از نمایندگان و اعضای انجمن برگزار گردید.

این نشست در ابتدا با آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی و پس از انتخاب رییس مجمع، نایب رییس ، ناظر اول و دوم و منشی مجمع به صورت رسمی آغاز گردید.

که به این ترتیب ، مهندس صحاف امین بعنوان رییس مجمع ،مهندس جمالیان بعنوان نایب رییس مجمع ، مهندس صدقیانی ناظر اول ، مهندس خرازی ناظردوم و مهندس دربندی بعنوان منشی مجمع انتخاب گردیدند.

همچنین گزارشی جامع از جلسات درون سازمانی و بیرون سازمانی ، عملکرد هیأت مدیره و برنامه های اجرایی انجمن از قبیل نمایشگاه ها و همایش ها توسط دبیر انجمن ارایه گردید.

شایان ذکر است ، در خلال مجمع عمومی سالیانه انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن در نوبت دوم با موافقت حاضرین ، روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی انجمن انتخاب شد.

در ادامه این برنامه به دعوت خزانه دار انجمن ، گزارشی از عملکرد صورت مالی انجمن منتهی به  31/6/1397  توسط مدیر مالی انجمن و بازرس اصلی انجمن ارائه و توسط اعضا تصویب گردید.

گفتنی است ، در ادامه این نشست به درخواست رییس مجمع کاندیداهای بازرس اصلی انجمن انتخاب و پس از معرفی کاندیداها به شرکت کنندگان ، رأی گیری برای انتخاب بازرس اصلی انجام پذیرفت که از مجموع آراء اتخاذ شده ، آقایان علی اکبر رامین افشار با 31 رأی ، پیمان زندیه با 24 رأی  و حسن شریفی با 14 رأی ، آقای علی اکبر رامین افشار بعنوان بازرس اصلی و آقای پیمان زندیه بعنوان بازرس علی البدل انجمن انتخاب گردیدند.

در پایان این نشست ، از طرف تعدادی از حاضرین سوالاتی در خصوص مشکلات اعضای انجمن مطرح گردید که توسط اعضای هیأت مدیره انجمن پاسخ داده شد و همچنین از سوی اعضای هیأت مدیره انجمن بر همبستگی بیشتر اعضا در خصوص  مسایلی از قبیل مناقصات و مشارکت در کارگروه های انجمن ، تأکید گردید.

در ادامه گزارش تصویری هفدهمین مجمع عمومی سالیانه انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن را از نظر می گذرانید.

 

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد