ارسال پاسخ

۴ اسفند ۱۳۹۷

ippfa.ir

ارزش معاملات فرآورده‌های پتروشیمی بورس کالا ۱۴ هزار میلیارد شد

اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد که در هفته گذشته در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالا، ۳۴۱ هزار و ۴۴ تن انواع کالا به ارزش ۱۴ هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال به فروش رسید.

آمارهای علام شده مشخص کرد که در هفته منتهی به ۲ اسفند ماه، ۵۶۰ هزار و ۲۹۸ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۱۳۵ و ۱۱۳ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

بر اساس این گزارش، طی هفته اخیر ودر تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۲۱۷ هزار و ۹۰۰  تن انواع کالا به ارزش ۱۳ هزار و ۱۷ میلیارد ریال معامله شد. در همین حال و در این تالار ۲۰۰ هزار و ۲۰ تن فولاد، ۸ هزار و ۱۱۰ تن مس، ۴ هزار و ۵۰۰ تن آلومینیوم، ۱۵ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن، ۵ هزار تن سنگ آهن و ۱۳۵ تن شمش روی از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۴۱ هزار و ۴۴ تن انواع کالا به ارزش ۱۴ هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال به فروش رسید. افزون بر این، در این تالار ۶۷ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم، ۱۵۴ هزار و ۹۷۷ تن قیر، ۸۵ هزار و ۳۵۷ تن مواد پلیمری، ۳۰ هزار و ۵۸۰ تن مواد شیمیایی، ۱۴۰ تن آرگون، یک هزار و ۱۰۰ تن گوگرد و یک هزار و ۴۳۰ تن عایق رطوبتی معامله شد. تالار محصولات کشاورزی بورس کالا نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله یک هزار و  ۳۱۴ تن ذرت دانه ای بود و ۴۰ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالا به فروش رسید.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد