ارسال پاسخ

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

ippfa.ir

بیست و نهمین نشست هیأت مدیره انجمن برگزار شد

بیست و نهمین نشست هیأت مدیره انجمن روز دوشنبه مورخ 16 اردیبهشت 98 از ساعت 14 الی 16 در محل انجمن برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، در این نشست مسائل گوناگونی از قبیل قیمت گذاری لوله های پلی اتیلن ، عناوین و محتوای دوره های آموزشی انجمن در سال جدید، پروژه های پژوهشی در دست اقدام، تفاهم نامه مشترک انجمن و معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی ، نامه های وارده و مسائل جاری انجمن ، مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

درابتدای این نشست ، مهندس مهدوی در خصوص فرمول قیمت گذاری لوله های پلی اتیلن که در جلسه کمیته بازرگانی مورخ 10 اردیبهشت به دست آمده بود ، گزارشی ارایه کرد و در نشست هیأت مدیره به تصویب نهایی رسید.

گفتنی است نحوه محاسبه قیمت گذاری لوله های پلی اتیلن به شرح ذیل می باشد:

میانگین قیمت هفتگی مواد اولیه در بورس کالا(در  شرایط عرضه کافی) + 27000ريال کارمزد تولیدلوله به ازای هرکیلوگرم + 3000ريال هزینه حمل مواد اولیه = قیمت نهایی

شایان ذکر است ، قیمت به صورت نقدی تحویل درب کارخانه و بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده در نظرگرفته شده است.

در ادامه این جلسه نیز،با حضورمهندس علیرضاصحاف امین دبیرکمیته استاندارد عناوین و محتوای دوره های آموزشی موردبحث و تبادل نظر قرارگرفت و به تصویب نهایی رسید.

در این نشست ، کلیات  تفاهم نامه انجمن و معاونت آب و خاک با موضوع نمونه برداری از پروژه های رودخانه های مرزی نیز مورد تأیید هیأت مدیره واقع شد و مقرر گردید پس از ویرایش نهایی به دفتر طرح انتقال رودخانه های مرزی ارسال گردد.

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد