ارسال پاسخ

۲۳ فروردین ۱۳۹۵

ippfa.ir

اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در مرکز نمایشگاه expo center مسکو

در راستای عزم دو کشور ایران و روسیه به گسترش روابط دوجانبه تجاری، اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در مرکز نمایشگاه های expo center مسکو برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن، در راستای عزم دو کشور ایران و روسیه به گسترش روابط دوجانبه تجاری و نظر به ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشور روسیه؛ با اخذ مجوز از سازمان توسعه و تجارت ایران، اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در مرکز نمایشگاه های expo center مسکو برگزار خواهد شد.
همچنین، همزمان با نمایشگاه مذکور، همایش فرصت های تجاری و سرمایه گذاری با حضور وزرای صنعت دو کشور و مسئولین عالی رتبه دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد.
در همین راستا، انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران، با هدف معرفی پتانسیل ها و توانمندی های این صنعت تحت قالب یک پاویون مستقل به وسعت حداقل 100 متر مربع، مقرر است نسبت به مشارکت در نمایشگاه مذکور اقدام نماید.
همچنین بنا به مذاکرات انجام شده، مقرر است تا جهت هریک از مشارکت کنندگان در نمایشگاه تحت قالب پاویون صنعت پلاستیک، تسهیلاتی به شرح زیر اختصاص پیدا کند:
- قیمت هر متر مربع غرفه هریک از شرکت های مشارکت کننده در پاویون انجمن ملی بر اساس هر متر مربع 280 دلار خواهد بود.
- بر اساس نامه شماره 4801RM مورخ 26/11/1394 سازمان توسعه تجارت ایران، جهت هر غرفه 12 متر مربع یارانه به میزان 70 میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

 

اخبار مرتبط