ارسال پاسخ

۲۸ فروردین ۱۳۹۵

ippfa.ir

نمایشگاه بین المللی تخصصی انرژی، صنعت برق و آب عمان

نمایشگاه بین المللی تخصصی انرژی، صنعت برق و آب عمان از تاریخ 3 الی 5 خردادماه در مسقط، پایتخت عمان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن، نمایشگاه بین المللی تخصصی انرژی، صنعت برق و آب عمان از تاریخ 3 الی 5 خردادماه در مسقط، پایتخت عمان و با حضور پاویون هایی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، اتریش، بحرین، بلژیک، مصر، ایران، ژاپن، اردن، عمان و امارات برگزار خواهد شد.


شایان ذکر است کهمیزان مبادلات تجاری ایران با عمان در سال 1393 بالغ بر 400 میلیون دلار می باشد که نسبت به سال 1392 بیش از 60 درصد رشد را نشان می دهد که قابل توجه است؛ همچنین دولت عمان برای دو سال آینده خود نزدیک به 56 میلیارد دلار جهت پروژه های زیربنایی، زیرساخت و ساخت در بخش انرژی، برق و آب اختصاص داده است.


این کشور به عنوان یک کشور بی طرف و دارای امنیت کامل سیاسی و اقتصادی که بخش اعظم کالاهای خود را از کشورهای همجوار وارد نموده و دروازه ورود به آفریقا می باشد و با توجه به هم مرز بودن با کشورمان، فرصتی ویژه و استثنایی راجهت پذیرش کالاهای ایرانی دارد.


علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 77470204 و 77426062 و یا ایمیل oman@iran-exhibitions.org (شرکت بین المللی همایش سازان پیشگام – خانم میترا بیات) تماس بگیرند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

 

اخبار مرتبط