ارسال پاسخ

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

ippfa.ir

سومین دوره همایش سالیانه مالیاتی

سومین دوره همایش سالیانه مالیاتی همراه با بررسی مسائل مالیاتی شرکت ها و سازمان ها همراه با بررسی آخرین آخرین تغییرات قوانین مالیاتی کشور در تیرماه سال 1395 در برج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن، سومین دوره همایش سالیانه مالیاتی همراه با بررسی مسائل مالیاتی شرکت ها و سازمان ها همراه با بررسی آخرین آخرین تغییرات قوانین مالیاتی کشور «مفاد مالیاتی لایحه بودجه سال 95» در تیرماه سال 1395 در برج میلاد تهران برگزار می شود.


با توجه  به اینکه در شرایط کنونی چگونگی مواجه با مالیات از اثربخشی بالایی در مدیریت شرکت ها و سازمان های ایرانی برخوردار می باشد. لذا پرواضح است  که آگاهی دقیق از طرز تشخیص و نحوه محاسبه انواع مالیات ها و چگونگی استفاده از معافیت های مالیاتی و دیگر مباحث مربوطه از نیازهای اصلی مدیران، کارشناسان و دست اندرکاران شرکت ها و سازمان های کشور خواهد بود. گستردگی و پیچیدگی های انواع مالیات ها در شرکت ها و سازمان های امروزی، اصلاح قانون مالیات ها و سهم بیش از پیش مالیات در بودجه کشور بیانگر اهمیت بالای آموزش های کاربردی در این حوزه برای مودیان می باشد. لذا این همایش (همایش مالیاتی سال 95) با رویکردی نوین و با بهره گیری از دانش و تجربه اساتید و مدیران خبره به ارائه سخنرانی های کاربردی و تخصصی، کارگاه های آموزشی، پانل ها و میزگردهایی با موضوعات روز به دنبال بالابردن هرچه بیشتر دانش مالیاتی شرکت کنندگان می باشد.


این همایش می تواند دیدگاه روشن و شفافی نسبت به اصلاحات جدید قانون امور مالیاتی برای مدیران ایجاد نماید و فرصتی در اختیار شرکت کنندگان قرار گیرد تا ضمن آشنایی با اصلاحات انجام شده از قانون، شبهات و پرسش های مورد نظر خود را مطرح نمایند و از فرصت بحث و تبادل نظر در این زمینه بهره مند گردند و در خصوص مشکلات و مسائل مالیاتی مبتلا به نهادهای فعال هم اندیشی به عمل آید.


همچنین محورهای مطروحه در همایش عبارتند از:
1. بررسی آخرین تغییرات در قانون مالیات های مستقیم (با رویکرد تکالیف و الزامات حسابداری مودیان)، شامل:
- ماده 106 ق.م.م و اصلاحیه آن
- موارد علی الراس ماده 97 ق.م.م
- وظایف و آرای صادره توسط هیئت بند 3 ماده 97 ق.م.م
- ظرایب و قرائن مالیاتی
2. فرایند دادرسی مالیاتی، نکات مهم در هیئت های حل اختلاف، شامل:
- مراحل رسیدگی مالیاتی و بررسی سیر گردش تشخیص مالیات
- بررسی ماده 251 مکرر
- بررسی مواد 238 و 244 و 247 و 251 و 216 ق.م.م
3. بررسی آخرین بخش نامه های صادره در هر بخش، شامل:
- بررسی ماده 138 ق.م.م و 138 مکرر ق.م.م
4. بررسی چگونگی استفاده از معافیت های مالیاتی در قانون جدید مالیات ها
5. احکام مالیاتی مقرر در سایر قوانین

این همایش در تاریخ چهارشنبه 23 تیرماه 1395 در محل برگزاری همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود و علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفکس 02122134669 تماس بگیرند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
علیزاده چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
بسیار عالی بنظر همایش جذابیه پاسخ دادن