ارسال پاسخ

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

ippfa.ir

پلمپ ساختمان وزارت صنعت توسط شهرداری + رفع پلمپ توسط کارمندان وزارتخانه

صبح امروز ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت در خیابان کلانتری به علت بدهی به شهرداری پلمب شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از خبرگزاری فارس، ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت واقع در خیابان شهید نجات اللهی، کوچه شهید کلانتری صبح امروز به دلیل بدهی به شهرداری پلمب شد.

در این ساختمان معاونت‌های برنامه‌ریزی، صنایع و همچنین منابع انسانی واقع شده است که شهرداری صبح امروز با قرار دادن بتن‌های سیمانی مقابل ورودی این ساختمان به پلمب کردن آن اقدام کرد.

گفته می‌شود، وزارت صنعت بابت ساختمان خیابان سمیه و شهید کلانتری حدود 20 میلیارد تومان به شهرداری تهران بدهکار است که ظاهراً قبل از عید برای پرداخت حدود 7 میلیارد تومان آن توافق شده بود، اما به دلیل عدم پرداخت این مبلغ،  شهرداری نسبت به پلمب ساختمان خیابان کلانتری اقدام کرد. 

رفع پلمپ توسط کارمندان وزارتخانه

اما نکته جالب در این ارتباط بی توجهی وزارت صنعت است؛ در حالی که شهرداری منطقه شش تهران جمعه شب با قرار دادن موانع سیمانی(نیوجرسی) مقابل ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت ورودی این ساختمان را مسدود كرده بودند كاركنان این وزارتخانه صبح امروز به صورت دستی و از طریق دیلم فلزی اقدام به جابه جایی بلوک‌های سیمانی کرده اند تا راه عبور و مرور افراد باز شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد