ارسال پاسخ

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

ippfa.ir

شبکه های پلی اتیلن بهترین جایگزین شبکه های فولادی

با توجه به مزایای شبکه های پلی اتیلن گازرسانی، در صورت تعویض خطوط و شبکه ها و همچنین توسعه آنها باید این نوع جایگزین شبکه های فولادی شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از نکونیوز، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از حذف پروسه تعمیر کنتورهایی که به دلایل مختلف خراب شده تا ابتدای سال ٩٦ خبر داد و گفت: اگرچه تاکنون خرابی جزئی کنتورها مورد تعمیر قرار می گرفت اما با توجه به استانداردهای جدید بهتر است بجای تعمیر از کنتورهای با استاندارد روز استفاده شود.

مصطفی علوی افزود: درسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، اصلاح فرآیندها در جهت کاهش هزینه ها و سرعت انجام کارها می تواند از مصادیق اقتصاد مقاومتی باشد.

وی با اشاره به این که هم اکنون ٢٥ هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در سطح استان وجود دارد که از این میزان ٥٧ درصد آن فولادی و ٤٣ درصد آن پلی اتیلن و از یک میلیون و ١١ هزار علمک موجود در استان، ٧٠ درصد فولادی و ٣٠ درصد پلی اتیلن است، اظهار کرد: با توجه به مزایای شبکه های پلی اتیلن، در صورت تعویض خطوط و شبکه ها و همچنین توسعه آنها باید این نوع جایگزین شبکه های فولادی شود.

علوی ادامه داد: هم اکنون از ١٠٧ شهر استان، ١٠٣ شهر و همچنین یکهزار و ٣١١ روستا شامل یک میلیون و ٦٠٠ هزار مشترک که حدود هفت هزار ٦٠٠ مشترک آن واحد صنعتی است از مزایای گاز طبیعی برخوردارند که این تعداد، سالانه حدود ٢٠ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی مصرف می کنند.

وی با تاکید بر افزایش سطح بازرسیهای فنی بر شبکه ها، علمکها، کنتورها و دیگر تاسیسات گفت: برنامه ریزی لازم برای تهیه کنتورهای دیافراگمی ارتقا یافته صورت گرفته و بزودی بخشی از نیاز امسال، از این نوع کنتورها تامین می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در ادامه با اشاره به اهمیت وصول مطالبات گفت: هم اکنون تعدادی از مشترکان خانگی و صنعتی هزینه های معوقه گاز بها دارند که انتظار می رود در اسرع وقت نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کنند.

وی افزود: با پیگیری همکاران در اداره های گازرسانی سطح استان، بدهیهای معوق تا ابتدای مهرماه امسال تسویه شده و بدهیها نیز به موقع پرداخت خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد