ارسال پاسخ

۱۰ خرداد ۱۳۹۵

ippfa.ir

گام بزرگ بازار پلیمرها برای خروج از رکود

بازار پلیمرها در هفته گذشته شرایط جذابی را تجربه کرد تا جایی که شاهد ثبت بیشترین حجم معامله هفتگی پلیمرها در بورس کالای ایران از ابتدای اردیبهشت‌ماه تاکنون بوده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از دنیای اقتصاد، بازار پلیمرها در هفته گذشته شرایط جذابی را تجربه کرد تا جایی که شاهد ثبت بیشترین حجم معامله هفتگی پلیمرها در بورس کالای ایران از ابتدای اردیبهشت‌ماه تاکنون بوده‌ایم.

 

این وضعیت در کنار افزایش محسوس عرضه‌ها باعث شد تا وضعیتی جدید در این بازار مهم مواد اولیه تجربه شود که می‌توان آن را گام بزرگ پلیمرها برای خروج از رکود عنوان کرد. در هفته گذشته در بورس کالای ایران شاهد رشد محسوس حجم معامله پلیمرها بودیم تا جایی که سقف روانی و فنی 40 هزار تن شکسته شد و شاهد معامله 48 هزار و 46 تن انواع مواد اولیه پلیمری بودیم. این رقم در حالی به ثبت رسید که حجم معاملات به نسبت هفته پیش از آن از رشدی 4/ 26 ‌درصدی معادل 10 هزار و 47 تن برخوردار بوده که رقم قابل توجهی به شمار می‌آید. دلیل اصلی رشد حجم معاملات را باید در تقویت عرضه‌ها دانست، زیرا در همین بازه زمانی حجم عرضه پلیمرها در بورس کالا با بیش از 21 هزار تن افزایش به 66 هزار و 807 تن رسید که بالاترین حجم عرضه هفتگی در سال جاری به شمار می‌آید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد