ارسال پاسخ

۱۰ شهریور ۱۳۹۵

ippfa.ir

افزایش صادرات کالاهای غیرنفتی از گمرک منطقه ویژه پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از افزایش صادرات کالاهای غیرنفتی از گمرک منطقه ویژه پارس و رشد ۱۲ درصدی از نظر میزان صادرات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس مهدی یوسفی گفت: در این مدت یک میلیون و ۱۷۴ هزار و ۲۱۶ تن کالای غیرنفتی به ارزش۶۵۰ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۱۱۹ دلار از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به خارج از کشور صادر شده است.

 

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اضافه کرد: همچنین در مردادماه امسال ۷۸۴هزار و ۳۸ تن میعانات گازی به ارزش ۳۷۶ میلیون و ۷۱۴ هزارو ۵۷۸ دلار از طریق گمرک این منطقه به خارج کشور صادر شد.

 

یوسفی ادامه داد: درمجموع یک میلیون و ۹۵۸ هزار و ۲۵۴ تن میعانات گازی و کالاهای غیرنفتی به ارزش یک میلیارد و ۲۷ میلیون و ۴۱۳ هزار و ۶۹۷ دلار در این مدت از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به خارج از کشور صادر شد که این میزان صادرات نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزشی رشد ۶ درصدی نشان می دهد.

 

وی گفت: هوی اند، پلی اتیلن سبک و سنگین، دی اتیلن گلایکول، مونو و تری اتیلن گلایکول،میعانات گازی، کود اوره، بوتان، پروپان، پارازایلین، سیمان و متانول از مهمترین محصولات صادراتی این منطقه است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

 

اخبار مرتبط