ارسال پاسخ

۱۰ شهریور ۱۳۹۵

ippfa.ir

نمایشگاه دنیای پلاستیک قزاقستان در سال 2016

نمایشگاه بین مللی "دنیای پلاستیک 2016 " در تاریخ 23 تا 25 نوامبـــر مقارن با 3 تا 5 آذرمــاه سال جاری در مــرکــز نمایشــگاهـی بالــوان شـولاک (Baluan Shulak) شهر آلماتیِ قزاقســتــان برگزار خــواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن به نقل از صنایع پلاستیک، این نمایشگاه، نه تنها یکی از مهم ترین رویدادها در زمینه "پلاستیک" و متعلقات آن در کشور قزاقستان معرفی شده، بلکه در کنار نمایشگاه هایِ دیگری چون PLASTEX ازبکستان که آن هم، 14 تا 16 سپتامبر سال جاری در داخل رویداد بزرگتری به نام "هفته صنعتی آسیای مرکزی" برگزار می شود، جزو مهم‌ترین و بزرگترین و در عین حال معتبرترین نمایشگاه های مرتبط با پلاستیک در سطح "آسیای میانه و قفقاز" شناخته شده است.

 

 

 

 182 شرکت از 18 کشور جهان نظیر آلمان، بلژیک، روسیه، قزاقستان، چین، هند، تایوان و ایران در "دنیای پلاستیک" سال جاری مشارکت می کنند. در نتیجه این رویداد به کانونی برای ملاقات پیشروان، تجار و تولید کنندگان این صنعت برای بحث در مورد تحولات کلیدی در این بخش بدل گردیده است.


نمایشگاه "دنیای پلاستیک" هر ساله در زمانی حدود همین بازه زمانی برگزار می شود. در دوره گذشته این نمایشگاه در سال 2015، نزدیک به  5000 هزار نفر (4783 نفر) بازدید کننده حرفه ایی از 11 کشور از این رویداد دیدن کردند.


شرکت های Sinerji و Central Asia Expo، اجرای نمایشگاه یاد شده را به عنوان برگزارکننده، بر عهده دارند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

 

اخبار مرتبط