ارسال پاسخ

۲۷ آبان ۱۳۹۵

ippfa.ir

جلسه کمیته فنی انجمن صنفی تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برگزار شد

جلسه کمیته فنی انجمن با شرکت ریس هیات مدیره و 11 نفر از کارشناسان فنی از شرکت‌های مختلف از سراسر کشور در تاریخ 26 آبان ماه در محل سالن جلسات انجمن تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، نخستین جلسه کمیته فنی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با حضور مهندس محسن جمالیان، رئیس هیئت مدیره انجمن، مهندس بابک دیانت پی، دبیر انجمن و 11 نفر از کارشناسان فنی شرکت‌های تولیدکننده لوله پلی اتیلن از ساعت 12 تا 14 روز چهارشنبه 26 آبان ماه در محل سالن جلسات انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برگزار شد.

 

 

 

در این جلسه کمیته فنی متشکل از سه زیر کمیته فنی، استاندارد و آموزش تشکیل گردید و تعداد اعضای زیر کمیته‌های فنی 13 نفر، زیر کمیته استاندارد 15 نفر و زیر کمیته آموزش 10 نفر انتخاب شدند.

همچنین مقرر شد تا جلسه‌ای بطور مشترک بین زیر کمیته فنی و استاندارد در تاریخ چهارشنبه 3 آذر 1395 در ساعت 12 ظهر در محل انجمن تشکیل گردد و در مورد دستور کار و همکاری اعضای این دو زیر کمیته در اولین جلسه، نسبت به بررسی مدارک و استانداردها جهت تهیه دستورالعمل فنی حمل نقل، انبارش و اجرای لوله‌های پلی اتیلن اقدام نمایند.

در ادامه جلسه مقرر شد تا با ارسال نامه‌ای به  مدیریت امور تدوین و برنامه ریزی استاندارد، پیشنهاد شود نماینده انجمن در جلسات نهایی کمیته ملی استانداردهای مرتبط به لوله و اتصالات پلیمری شرکت نماید.

همچنین مقرر گردید بخشی در سایت انجمن به عنوان پانل زیر کمیته‌های فنی اختصاص یابد تا دستورکار و روند کاری هر زیر کمیته مشخص و نظرات اعضا در آن منعکس گردد.

این کمیته در انتها پیشنهاد کردند تا بخش دانلود مقاله و استانداردهای فنی انجمن با هدف مرجعیت سایت به عنوان یک بانک اطلاعاتی جامع لوله و اتصالات پلی اتیلن تقویت گردد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد