انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

آغاز بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۱۱الی ۱۴ اردیبهشت ۹۸ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ُ مراسم افتتاح رسمی این نمایشگاه، ساعت ۱۴ امروز، با حضور وزیر نفت، مدیران صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و فعالان این صنعت برگزار  شد.
در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شرکت‌های داخلی و خارجی در بیش از هزار غرفه آخرین دستاورد‌های خود را به نمایش خواهند گذاشت.
 شرکت‌هایی از کشور‌هایی مانند اسپانیا، آلمان، ایتالیا، اوکراین، چین، روسیه، هلند، آذربایجان و… در نمایشگاه حضور دارند.
رونق تولید و توجه به شرکت‌های داخلی محور اصلی نمایشگاه امسال است.
براساس اعلام روابط عمومی نمایشگاه، شرکت‌های مرتبط با نفت و صنایع بالادستی در سالن ۸ و ۹، پالایش و صنایع پایین‌دستی در سالن ۴۱، پتروشیمی و صنایع پایین‌دستی در سالن ۱۴ و ۱۵، گاز و صنایع میان‌دستی در سالن ۳۸ B، سازندگان تجهیزات صنعت نفت در سالن ۳۱، سازندگان تجهیزات صنعتی ایران در سالن ۶، صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی در سالن ۷ و شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها و سازندگان ۱۰ گروه کالایی در سالن ۲۷ مستقر خواهند بود.
همچنین قراراست در طول برگزاری نمایشگاه، ۲۱ قرارداد پژوهشی کلان بین چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور در حوزه‌های بالادست و پایین‌دست امضاء شود.
جدا از نشست‌های خبری که طبق روال هر ساله در جریان نمایشگاه برگزار می‌شود، برگزاری چند همایش با مضامین مختلف از جمله بورس نفت، بهینه‌سازی مصرف سوخت، راهکار‌های افزایش سهم بخش خصوصی در بازار‌های بین‌المللی انرژی، معرفی ظرفیت‌های دانشگاهی در حوزه مدیریت ایمنی فرآیند در صنعت نفت و امنیت سایبری حوزه اتوماسیون صنعتی نیز برنامه‌ریزی شده است. همچنین گفته شده محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل اوپک، مهمان ویژه نمایشگاه امسال خواهد بود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت