انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

اعلام متراژ درخواستی اعضا برای نمایشگاه سالیانه ملی و بین المللی تخصصی صنعت آبیاری کشور

مهندس جمالیان از اعضای انجمن خواست تا متراژ درخواستی خود را برای حضور در نمایشگاه ملی آبیاری، به دبیرخانه انجمن اعلام کنند.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، در نامه مهندس محسن جمالیان، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن خطاب به اعضای انجمن در خصوص نمایشگاه ملی آبیاری آمده است:

 

 

 

 

 

 

 

 

اعضاء محترم

با درود فراوان

پیرو فراخوان مورخ 1395/05/25 در خصوص شرکت در نمایشگاه ملی آبیاری، به اطلاع کلیه اعضاء محترم می رساند، بر اساس سیاست های معاونت محترم آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، مقرر گردید که یک نمایشگاه ملی و بین المللی تخصصی صنعت آبیاری کشور هرساله در تاریخ معین در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار شود و در همین راستا از انجمن های مرتبط خواسته شده است ضمن مدیریت برگزاری نمایشکاه این موضوع را به اطلاع اعضاء خود برسانند.

خواهشمند است همکاران محترم، با توجه به محدودیت مکان برگزاری و برنامه ریزی صحیح در این مورد، تا تاریخ 1395/07/06 نیاز خود را کتباً به انجمن اعلام نمایند، در غیر اینصورت بعد از تاریخ اعلام شده حق هیچگونه درخواست یا اعتراضی را نخواهند داشت.

 

در پایان مجدداً تأکید می شود که کلیه درخواست ها می بایست از طریق انجمن انجام پذیرد.

با سپاس

محسن جمالیان – رئیس هیئت مدیره

 

 

 

رونوشت جهت استحضار:

جناب آقای مهندس زارع مشاور محترم وزیر و مجری طرح سامانه های نوین آبیاری معاونت آب و خاک کشاورزی

 

 

 

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت