انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

Iranian Association of PE Pipe & Fitting Producers

تقدیر استاندار سمنان از شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی اتیلن سمنان

استاندار سمنان در اولين همايش اعطاي گواهينامه استاني رعايت حقوق مصرف کنندگان بر افزايش کيفيت توليدات داخلي بر محور ارتقاء رضايت و تامين نياز مصرف کننده تاکيدکرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان  لوله و اتصالات پلی اتیلن، محمد رضا خباز در اولین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان بر افزایش کیفیت تولیدات داخلی برمحور ارتقاء رضایت و تامین نیاز مصرف کننده تاکیدکرد و افزود: باید تولید کنندگان کالاهای خود را با توجه به ذائقه مصرف کنندگان و کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تولید کنند.

ایشان خاطر نشان کرد: پس از تولید باید زمینه‌ها و امکان خرید خوب با کیفیت خوب و قیمت خوب و شرایط فروش خوب خدمات از قبل تا مرحله بعد خوب فراهم گردد.

استاندار سمنان با تاکید بر ارتقاء حسن استمرار و اطمینان متقابل بین تولید کننده ومصرف کننده خاطرنشان کرد: باید جایگاه مصرف کننده و تولید کننده در بازار و همچنین کیفیت و استاندارد تولید و توزیع ارتقاء یابد.

در این همایش از این پنج گروه پایین صنعتی که به رعایت حقوق مصرف کنندگان توجه ویژه ای داشته تقدیر و گواهینامه اعطا کرد:

گروه صنعتی روستا- شرکت آسیالنت – شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی اتیلن سمنان – شرکت الماس بلورین ایرانیان (داتیس) و شرکت نگین بهداشت آرین

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس آپ
تلگرام
لینکداین
ایمیل

عضویت در انجمن

کلیه فعالین در عرصه صنعت پلاستیک وپلیمر با داشتن شرایط زیر می توانند به عضویت انجمن در آیند دسترسی به فرم عضویت از طریق لینک زیر امکان پذیر است

اشتراک در خبرنامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

پست الکترونیک خود را وارد نمایید و روی ارسال کلیک نمایید .

ثبت نام در وب سایت